Polska – Dania typy i kursy bukmacherskie (09.12.2023)

Z dużą dozą prawdopodobieństwa zwyciężczynie tego pojedynku będą miały sposobność udziału w kolejnej fazie zmagań wraz z reprezentacją Niemiec. Kto i dlaczego ma naszym zdaniem większe szanse na awans? Sprawdźcie Polska – Dania typy, które dla Was przygotowaliśmy.

Polska – Dania typy bukmacherskie

Napisać, że przed Polkami trudne zadanie, to tak jakby nie napisać nic. Mimo iż reprezentantki Danii nie radzą sobie teraz aż tak perfekcyjnie jak jeszcze kilka bądź kilkanaście lat temu, to nadal jest to zespół prezentujący solidny, międzynarodowy poziom. Dowodem tego jest chociażby medal na MŚ w 2023 roku.

polska-dania-typy

Równa liczba oczek przed startem tego sobotniego pojedynku, rozbudza w polskich kibicach nadzieje na pozostanie w walce o awans do kolejnej rundy. Duża w tym zasługa Japonek, które przed paroma dniami sensacyjnie pokonały Czerwono-białe w stosunku 27:26.
Podopieczne Arne Senstada także bardzo nieznacznie zwyciężyły nad swoimi ostatnimi rywalkami, którymi były zawodniczki z Serbii. Co to wszystko może oznaczać dla przebiegu opisywanej batalii? Według naszej skromnej opinii zaciętą rywalizację o każdy centymetr boiska i co za tym idzie całkiem pokaźną liczbę trafień. Polska – Dania typy na co najmniej 52 bramki w całym meczu i przynajmniej 22 gole na koncie Polek nie są więc dziełem przypadku.

Polska – Dania kursy bukmacherskie

Niestety bukmacherzy w odróżnieniu od nas zupełnie nie wierzą w sukces Moniki Kobylińskiej i jej reprezentacyjnych koleżanek. Widać to dobitnie po kursie na ich wygraną wynoszącym dokładnie 13.00. Przy przeliczniku 1.07 na triumf drużyny ze Skandynawii wygląda to dość imponująco. Ewentualny remis opatrzono tym razem kursem 30.00.

Polska – Dania bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Obie ekipy mają za sobą wyczerpujące spotkania kolejno z Serbkami oraz reprezentacją Japonii. W każdym z tych starć różnica bramkowa wynosiła dokładnie jedno trafienie. Jedyna rozbieżność polegała na tym, że Biało-czerwone wygrały swój mecz, a Gang Olsena wręcz przeciwnie. Historia bezpośrednich zmagań obu zespołów nie napawa raczej optymizmem na korzystny wynik dla naszych dziewczyn, ale przecież piłka ręczna to tylko sport. Tu wszystko może się zdarzyć.

Gdzie oglądać Polska – Dania? Transmisja i godzina

Relacja live wprost z obiektu o wdzięcznej nazwie Jyske Bank Boxen będzie dostępna około godz. 20:30 w dniu 9 grudnia 2023 roku. Transmisja tradycyjnie za pośrednictwem Viaplay, gdyż platforma ta posiada wyłączne prawa do pokazywania MŚ w piłce ręcznej kobiet 2023.