Polska – Francja typy, kursy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (MŚ 2023)

Przed nami pierwszy mecz biało-czerwonych na mistrzostwach świata 2023 w piłce ręcznej. Z tej okazji prezentujemy rewelacyjne Polska – Francja typy. 

Francja – Polska typy bukmacherskie (11.01.2023)

Konfrontacja reprezentacji Polski z Francuzami odbędzie się już 11 stycznia. Śmiało można stwierdzić, że na początek mistrzostw biało-czerwonych czeka niemałe wyzwanie. “Trójkolorowi” są jednym z faworytów tych mistrzostw, co trzeba mieć na uwadze, analizując Francja – Polska kursy.

Polska - Francja typy

Przed szczypiorniackim mundialem biało-czerwoni rozegrali kilka meczów. Notowali triumf za triumfem. W pięciu ostatnich spotkaniach podopieczni Patryka Rombla zaliczyli komplet zwycięstw. Wygrywali kolejno z: Koreą Południową (31:27), Brazylią (31:23), Iranem (32:27), Marokiem (30:23), a także Belgią (29:18).

Reprezentacja Francji również sprawowała się bardzo dobrze. W meczach rozgrywanych w październiku i na początku stycznia “Trójkolorowi” nie ponieśli ani jednej porażki. Najpierw pokonali Łotwę (35:18), później Włochów (40:29), by następnie rozprawić się z Holendrami (43:32).

Czas szerzej omówić nasze Polska – Francja typy. Przeczuwamy, że to spotkanie zakończy się triumfem “Trójkolorowych”. Wszystko dlatego, że wygrali oni cztery z ostatnich pięciu pojedynków z Polakami. Jest to niewątpliwie silniejszy zespół. Biało-czerwoni pewnie postawią się Francuzom, ale wątpliwe, by byli w stanie rozpocząć mistrzostwa od triumfu.

Zakładamy ponadto, że nie padnie tutaj więcej niż 56 bramek. Taki typ argumentujemy faktem, że w pięciu ostatnich pojedynkach Polaków z Francuzami notowaliśmy mniej niż 56 trafień. Uważamy, że to bardzo wymowna statystyka, która sygnalizuje, że tym razem może być podobnie.

Bezpośrednie mecze Polska – Francja

Do ostatniego starcia biało-czerwonych z reprezentacją Francji doszło 26 października 2017 roku. Wówczas “Trójkolorowi” okazali się zdecydowanie lepsi i triumfowali aż 29:15.

  • Francja – Polska 29:15
  • Francja – Polska 26:25
  • Francja – Polska 25:31

Kiedy mecz Polska – Francja? O której godzinie?

Pojedynek Francuzów z Polakami w ramach pierwszej kolejki rundy wstępnej mistrzostw świata 2023 odbędzie się 11 stycznia 2023 roku. Polska – Francja godzina rozpoczęcia rywalizacji to 21:00.

Gdzie oglądać mecz Polska – Francja? Transmisja

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z meczu biało-czerwonych. Spotkanie będzie można śledzić na platformie Viaplay.

Polska – Francja gdzie oglądać za darmo? Bezpłatny przekaz live udostępniony zostanie na TVP Sport, a także na internetowej platformie sport.tvp.pl.