Polska – Hiszpania typy, gdzie obejrzeć? 08.01.2022

Przed biało-czerwonymi kolejny sprawdzian po wygranej z Iranem. Tym razem poprzeczka wędruje zdecydowanie wyżej, bowiem czeka nas mecz z Hiszpanią.

Polska – Hiszpania typy 08.01.2022

Sprawdź przed Polska – Hiszpania typy, które proponujemy.

polska hiszpania typy

Czy będzie niespodzianka?

Reprezentacja Polski potwierdziła dobrą dyspozycję przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej, pokonując Iran 35:29. Hiszpania to jednak rywal o kilka półek wyżej. Dość powiedzieć, że gracze z Półwyspu Iberyjskiego to aktualni Mistrzowie Europy, którzy w 2020 roku obronili tytuł sprzed dwóch lat. To także jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji w historii piłki ręcznej. Nie będzie zatem łatwo.

Zwłaszcza, że w ostatnich dziesięciu bezpośrednich meczach Polska – Hiszpania wygraliśmy tylko jeden raz i miało to miejsce w 2015 roku. Po raz ostatni z Hiszpanami graliśmy rok temu. W styczniu na Mistrzostwach Świata ulegliśmy nieznacznie, bowiem 26:27. Z pewnością jesteśmy żądni rewanżu, ale przed kilkoma dniami Hiszpanie pokazali rewelacyjną formę, rozbijając Iran aż 36:22. Było to ich czwarte zwycięstwo z rzędu. Dlatego też, choć serce chciałoby zwycięstwa reprezentacji Polski w piłce ręcznej, to rozum podpowiada, że będzie o to niezwykle ciężko.

Stąd nasze na Polska – Hiszpania typy na zwycięstwo Polaków, ale po zastosowaniu handicapu +6.5 goli. Co to oznacza? Ano tyle, że do trafienia zakładu konieczna jest wygrana Polaków bądź porażka maksymalnie sześcioma bramkami.

Gdzie oglądać mecz Polska – Hiszpania? Transmisja

Transmisja meczu Polska – Hiszpania w TVP Sport oraz na stronie tego medium i w aplikacji mobilnej. Początek spotkania już o godzinie 20:00. Trzymamy kciuki za polskich szczypiornistów, którzy przygotowują się do Mistrzostw Europy.

FAQ

Polska - Hiszpania

  • Gdzie transmisja?

TVP Sport.

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanie Hiszpanie.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Gdzie transmisja?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “TVP Sport.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Kto jest faworytem?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Zdecydowanie Hiszpanie.”
}
}]
}