Polska – Niemcy typy i kursy bukmacherskie (04.12.2023)

To, co jeszcze przed turniejem wydawało się absolutnie niemożliwe, staje się właśnie faktem. Biało-czerwone walczą o awans z pierwszego miejsca w grupie. Czy pokonanie sąsiadek zza zachodniej granicy jest w ogóle możliwe? Oto Polska- Niemcy typy, w których to analizujemy ten temat nieco szerzej.

Polska – Niemcy typy bukmacherskie (04.12.2023)

Zapewne na palcach jednej ręki można byłoby policzyć osoby, które spodziewały się tak solidnej postawy Polek podczas najważniejszej imprezy sportowej w 2023 roku.

Na sam koniec rywalizacji grupowej drużyna dowodzona przez Arne Senstada zmierzy się z mistrzyniami świata z roku 2007. Pozornie wydaje się, że każdy inny wynik niż wysoka porażka trzeba będzie traktować w kategoriach sporego sukcesu, jednak my zbudowani dyspozycją Moniki Kobylińskiej oraz jej koleżanek z kadry widzimy tu szansę na kolejną niespodziankę.

polska-niemcy-u17

Zakładanie się z bukmacherem o triumf naszych reprezentantek byłoby oczywiście istnym szaleństwem, ale Polska – Niemcy typy na co najmniej 25 oczek po stronie Polek już zdecydowanie nie.

Samo starcie naszym skromnym zdaniem rozstrzygnie się już po pierwszych 30. minutach. Kto przez te dwa kwadranse uzyska wyraźną przewagę, ten zdoła zwyciężyć także i na koniec.

Polska – Niemcy kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie to idealny dowód na to, jak trudne zadanie czeka Polki w ten chłodny poniedziałkowy wieczór. W ofercie firmy Superbet ich zwycięstwo okraszone jest np. przelicznikiem 3.80, przy kursie na wygraną Niemek równym 1.42. Remis, jak to zwykle bywa w piłce ręcznej, wyceniony jest najwyżej. Tym razem na dokładnie 11.00.

Polska – Niemcy bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Rywalizacja Biało-czerwonych z reprezentacją Niemiec to dla naszych dziewczyn chleb powszedni. Niestety bilans takiej rywalizacji nie jest dla nas korzystny. Ostania wygrana Polek to towarzyskie starcie w roku 2015. Aktualna forma podopiecznych Arne Senstada daje sporę nadzieję, że kiepska passa zostanie wreszcie przerwana. Nic przecież nie może trwać wiecznie, prawda?

Gdzie oglądać Polska – Niemcy? Transmisja i godzina

Ze spotkania Polska – Niemcy transmisja będzie dostępna na platformie Viaplay. To oczywiście z uwagi na posiadanie wyłącznych praw do relacjonowania przebiegu MŚ w piłce ręcznej kobiet. Start spotkania zaplanowano na godz. 20:30.