Alcaraz – Tsitsipas typy, kursy i gdzie oglądać mecz Roland Garros 2023?

Wielkoszlemowy Roland Garros 2023 wkracza w fazę ćwierćfinałów. Przed nami hitowe starcie tej rundy, a więc Alcaraz – Tsitsipas. Typy, kursy oraz informację, gdzie oglądać transmisję zaprezentowaliśmy w poniższym tekście.

Carlos Alcaraz – Stefanos Tsitsipas typy i kursy (06.06.2023)

To bez dwóch zdań hitowy ćwierćfinał Roland Garros 2023. Carlos Alcaraz, który uważany jest za faworyta numer jeden całego turnieju kontra Stefanos Tsitsipas, który również gra na najwyższym poziomie. Kto wygra hiszpańsko-grecki bój? Nasze Alcaraz – Tsitsipas typy wskazują na “Carlitosa”, a dlaczego tak? Zapraszamy do analizy.

Carlos Alcaraz rozgrywa genialny sezon na mączce. W ostatnim czasie wygrał dwa prestiżowe turnieje – w Barcelonie oraz w Madrycie, a wysoką dyspozycję utrzymuje także w Paryżu. Dość powiedzieć, że na Roland Garros 2023 Carlos Alcaraz stracił w dotychczasowych czterech meczach tylko jednego seta. W ostatnich dwóch meczach bez skazy pokonał kolejno Shapovalova i Musettiego. Co ciekawe, w obu meczach przebywał na korcie nieznacznie powyżej 2 godzin.

Alcaraz - Tsitsipas typy
Icon Sport

Stefanos Tsitsipas też dobrze poczyna sobie na Roland Garros 2023. Grek też stracił tylko jednego seta, a jego trzy ostatnie mecze – z Carballesem Baeną, Schwartzmanem i Ofnerem również nie miały większej historii. Będzie to więc pojedynek dwóch tenisistów, znajdujących się u szczytu formy.

Nie ma jednak co ukrywać, co pokazują Alcaraz – Tsitsipas typy, że to Hiszpan bardziej lubi mączkę. Świadczy o tym też historia bezpośredniej rywalizacji. Alcaraz wygrał z Tsitsipasem dwa ostatnie mecze na kortach ziemnych – 2:0 w tym roku w Barcelonie i 2:1 przed rokiem na tym samym turnieju w Stolicy Katalonii. Uważamy, że tym razem Tsitsipas będzie w stanie urwać seta Alcarazowi, ale to wszystko, co będzie w stanie wskórać wobec fantastycznej dyspozycji “Carlitosa”.

Kiedy i gdzie oglądać mecz Alcaraz – Tsitsipas? Transmisja

Mecz Alcaraz – Tsitsipas kiedy? Spotkanie 1/4 finału Roland Garros 2023 zostanie rozegrane we wtorek, 6 czerwca 2023. Początek nie wcześniej, niż o 20:15 – bezpośrednio po meczu Djokovicia z Chaczanowem.

Wiadomo jednak, że z meczu Alcaraz – Tsitsipas transmisja na żywo na Eurosporcie oraz w Betclic. W drugim miejscu będzie to darmowy stream online po rejestracji konta. W Betclic możesz oglądać wszystkie mecze Roland Garros 2023 za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ