Fuksiarz Roland Garros 2023: oferta, zakłady i bonusy

Fuksiarz Roland Garros 2023 traktuje priorytetowo. Widać to po ofercie bukmachera, bonusach, ale i atrakcyjnych kursach bukmacherskich. W naszym tekście skrupulatnie przyjrzymy się wszystkiemu temu, co oferuje Fuksiarz.

wejdź na stronę

Oferta Fuksiarz Roland Garros 2023

Już teraz możesz odwiedzić witrynę Fuksiarza i sprawdzić, co oferuje ten bukmacher z okazji French Open 2023. Trzeba przyznać, że jest to solidna dawka zakładów przedmeczowych, na żywo, ale także długoterminowych. Fuksiarz oferta Roland Garros 2023 obfituje w niskie marże, które przekładają się na atrakcyjne dla graczy kursy bukmacherskie. Każdy klient może skorzystać z regularnych promocji, ale jesteśmy przekonani, że pojawią się także dedykowane bonusy na Roland Garros 2023. Jednym słowem, warto odwiedzać Fuksiarza na bieżąco i sprawdzać co przygotował z okazji wielkoszlemowego turnieju w Paryżu.

Fuksiarz Roland Garros 2023

Jaki jest bonus Fuksiarz Roland Garros 2023?

Obstawiając w serwisie Fuksiarz Roland Garros 2023, możesz skorzystać ze standardowej oferty powitalnej. Zarejestruj kod promocyjny, a bukmacher ubezpieczy Twój pierwszy kupon do 500 złotych. W razie przegranej otrzymasz 50% zwrotu stawki na saldo główne, bez konieczności obrotu.

Nowa
5 rating
Fuksiarz Kod Promocyjny
Bonus na start 770 zł
 • 🚀 50% zwrot do 500 zł bez obrotu
 • 🆓 Darmowy zakład na La Ligę - 20 zł
 • ✅ Cashback 200 zł
 • 🤑 Freebet 50 zł w aplikacji
aktywowany
Aktywuj
Sprawdzone 15/06/2024
105 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Warto wiedzieć, jak odebrać ten bonus. Na samym początku wymagana jest rejestracja – możesz skorzystać z powyższego linku. Samo założenie konta zajmie około minutę. Później, konieczne jest złożenie depozytu o wartości minimum 50 złotych. Właśnie o takiej stawce musisz postawić swój pierwszy zakład, jeżeli chcesz, żeby Fuksiarz objął go wspomnianym cashbackiem. Musi to być dodatkowo kupon akumulowany, a więc składający się z dwóch zdarzeń, o kursie minimum 1.60 każde z nich. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot połowy stawki na depozyt. Mówiąc w skrócie: jeżeli chcesz zgarnąć 500 złotych bonusu, należy zagrać pierwszy kupon za 1137 zł lub więcej.

Jednak w serwisie Fuksiarz oferta Roland Garros 2023 to nie tylko bonus powitalny. Możesz obstawiać także zakłady z cashbackiem bez limitu do 200 złotych. Cashback zostanie przypisany do każdego kuponu i wyniesie od 5% do 50%, w zależności od tego, ile zdarzeń umieścisz na swoim kuponie. 5% to zwrot dla zakładu pojedynczego, a 50% dla kuponu akumulowanego, składającego się z piętnastu zakładów. Standardowo, także ten zwrot we Fuksiarzu wraca na depozyt i nie wymaga żadnego obrotu.

Jesteśmy przekonani, że bukmacher będzie publikował także kolejne promocje. Tak, jak miał to w zwyczaju przy okazji poprzednich wielkich imprez tenisa ziemnego. Warto założyć konto i obstawiać Roland Garros 2023 we Fuksiarzu, bowiem jest to okazja na ciekawe bonusy bukmacherskie.

Jakie ma Fuksiarz zakłady na Roland Garros 2023?

Sprawdźmy więc, jak wygląda w zakładach bukmacherskich Fuksiarz oferta French Open 2023. Ten operator jako pierwszy wystawił zakłady na Rolanda Garrosa. Rozpoczął od zakładów długoterminowych oraz na kwalifikacje, czym wyprzedził większość konkurentów. Oczywiście punktem kuliminacyjnym są zakłady na drabinkę główną, które oczywiście są dostępne we Fuksiarzu – i są niezwykle okazałe.

Fuksiarz oferta Roland Garros 2023

We wstępie tekstu wspomnieliśmy już, że w serwisie Fuksiarz Roland Garros 2023 można obstawiać zarówno na zakładach przedmeczowych, na żywo, jak i długoterminowych. Czas teraz przyjrzeć się tej ofercie bardziej szczegółowo.

 • Zakłady długoterminowe – we Fuksiarzu możesz postawić kto wygra Roland Garros 2023, zarówno w rywalizacji kobiet, jak i mężczyzn. Kursy zmieniają się dynamicznie i są mocno zależne od tego, co dzieje się na paryskich kortach.
 • Zakłady przedmeczowe – bukmacher proponuje całą gamę zakładów przedmeczowych na French Open 2023. Możesz obstawiać w ten sposób zwycięzców meczów, zwycięzców seta, liczbę setów, liczbę gemów, dokładny wynik, handicapy oraz kilka innych kombinacji zakładów bukmacherskich. Wszystkie mecze Roland Garros 2023 to kilkadziesiąt rynków bukmacherskich.
 • Zakłady na żywo – wszystkie zakłady przedmeczowe (a także dodatkowe rynki) możesz obstawiać także na żywo. Zakłady live to prawdziwa frajda dla fanów tenisa ziemnego, gdyż kursy na Roland Garros zmieniają się bardzo dynamicznie i pozwalają na wiele niekowencjonalnych zagrań – zarówno przeciwko, jak i za faworytami.

Dlaczego warto obstawiać Roland Garros 2023 we Fuksiarzu?

Na sam koniec powiedzmy, dlaczego warto obstawiać u bukmachera Fuksiarz Roland Garros 2023. Nie mamy żadnych wątpliwości, że tak właśnie jest. Po pierwsze, bukmacher oferuje atrakcyjny bonus powitalny, czyli cashback ze zwrotem na saldo główne. Po drugie, jest tutaj regularny cashback 200 złotych, z którego możesz korzystać na każdym przegranym kuponie.

Kolejna świetna informacja: w serwisie Fuksiarz oferta Roland Garros 2023 to naprawdę sporo przeróżnych zakładów, przedmeczowych, na żywo i tak uwielbianych przez graczy zakładów długoterminowych na zwycięzcę French Open 2023. Do tego wszystkiego bukmcher ma niskie marże, a co za tym idzie, atrakcyjne dla graczy kursy bukmacherskie na Roland Garros 2023. Wszystko składa się w logiczną całość i powoduje, że warto obstawiać paryski turniej właśnie u Fuksiarza.

 • Powitalny cashback ze zwrotem na saldo główne.
 • Regularny cashback.
 • Bogaty wybór zakładów bukmacherskich na Roland Garros 2023.
 • Atrakcyjne kursy na Roland Garros 2023.
 • Wygodna strona internetowa.
 • Funkcjonalna aplikacja bukmacherska (Android, iOS).

Zakłady bukmacherskie możesz postawić na wygodnej stronie internetowej, a jeśli zamierzasz obstawiać z telefonu, możesz skorzystać z aplikacji Fuksiarza.