Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja i stream, gdzie oglądać? (28.05.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja i stream, gdzie oglądać? (28.05.2023)
fot. Icon Sport

Hurkacz rozpoczyna tegoroczny Roland Garros. Trzeba przyznać, że losowanie nie było szczęśliwe, gdyż w pierwszej rundzie zagra z Davidem Goffinem. Trzeba jednak stawić czoła doświadczonemu Belgowi. Kiedy i o której gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo? Transmisja i live stream? Sprawdź.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Hurkacza dzisiaj na żywo – transmisja i stream live (28.05.2023)

Hubert Hurkacz nie zaliczy ostatnich turniejów na kortach ziemnych do wyjątkowo udanych. Polak w poprzednim sezonie prezentował na mączce lepszą formę, a teraz, delikatnie mówiąc, gdzieś ją zagubił. Czy będzie w stanie odnaleźć dobrą dyspozycję, a przede wszystkim, stabilizację podczas całego meczu w trakcie Roland Garros 2023? Mecz Hurkacza dzisiaj, tj. w niedzielę 28 maja 2023 roku rozpocznie się o godzinie 11:00. Jak już wspomnieliśmy, przeciwnikiem Polaka będzie doświadczony Belg, David Goffin. Co prawda ma on już swoje najlepsze lata za sobą, ale doskonale wiemy, jak potrafi grać. Nie będzie to łatwy Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Na żywo transmisja i stream online będą jak najbardziej dostępne.

Zatem gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj? Transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanale Eurosportu. Jeżeli chodzi zaś o darmowy stream online, mecz Hurkacza dzisiaj obejrzysz w Betclic. Bukmacher wymaga rejestracji, a całość zakładania konta trwa niespełna minutę. Po zalogowaniu możesz obejrzeć mecz Polaka oraz pozostałe spotkania Roland Garros 2023 za darmo, także na swoim telefonie komórkowym.

OGLĄDAJ TUTAJ