Muchova – Sabalenka typy, kursy (1/2 finału Roland Garros 2023)

Najlepsze tenisistki podczas French Open nie mają nawet chwili wytchnienia. We czwartkowe popołudnie dojdzie bowiem do pojedynków, których stawką jest awans do finału. W artykule znajdziecie Muchova – Sabalenka typy oraz informacje na temat tego, gdzie można śledzić to arcyciekawe starcie.

Karolina Muchova – Aryna Sabalenka typy i kursy bukmacherskie (08.06.2023)

Aryna Sabalenka bez wątpienia należy do grona tenisistek budzących totalnie skrajne emocje. Z jednej strony obok jej atrakcyjnego stylu gry naprawdę ciężko przejść obojętnie. Z drugiej jednak nie sposób zapomnieć o tym skąd pochodzi i jak czasem zachowuje się podczas swoich kolejnych meczów.

muchova-sabalenka-typy
fot. Icon Sport

W sekcji Muchova – Sabalenka typy skupiamy się jednak wyłącznie na aspektach stricte sportowych. Przede wszystkim warto więc nawiązać naszym zdaniem do liczby asów serwisowych obydwu tenisistek. Białorusinka statystycznie wykonuje ich zdecydowanie w łazience, co w omawianej batalii raczej zdecydowanie się nie zmieni.

Uważamy również, że szczególnie pierwsza partia tego pojedynku może potrwać stosunkowo długo. Dziewięć rozegranych gemów przez obie tenisistki to chyba absolutne minimum. Ci nieco odważniejsi z Was mogą także próbować zakładać się o coś więcej. My jednak wybieramy opcję bezpieczną.

Kiedy Muchova zagra z Sabalenką? O której mecz Roland Garros 2023?

Ten czesko-białoruski bój będzie pierwszym meczem czwartkowego pasma gier turnieju Pań. Jego start zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 8 czerwca 2023 roku.

Gdzie oglądać Muchova – Sabalenka? Transmisja na żywo

Ze spotkania Muchova – Sabalenka stream online będzie dostępny między innymi na stronie internetowej oraz w aplikacji Betclic. Dostęp do niego będą mieli jednak wyłącznie stali klienci bukmachera lub też tacy, którzy zdecydują się dokonać rejestracji z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Transmisję live będą mogli śledzić również Ci wszyscy, którzy posiadają w swoich pakietach telewizyjnych stację Eurosport 1.