Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie – gdzie obstawiać mecze

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, z jak dużymi emocjami związany jest Roland Garros 2023. Zakłady bukmacherskie poszły w ślad za tym. Chcesz wiedzieć, jak i gdzie obstawiać Roland Garros 2023? Zapraszamy do lektury. Poznaj najlepszych bukmacherów i dowiedz sie jak obstawiać mecze.

Najlepsze zakłady bukmacherskie na Roland Garros 2023 – gdzie obstawiać mecze French Open?

Oto naszym zdaniem najlepsi bukmacherzy na zakłady na Roland Garros 2023. Zakłady bukmacherskie, które przedstawiliśmy w poniższej tabeli, przygotowały wiele atrakcyjnych bonusów dla graczy. Zapoznaj się z nimi.

Bukmacherzy
Bonusy
Obstaw tutaj

1.Superbet

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

 

🎁Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

Obstaw tutaj

2.BetclicNajlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

🎁Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

Obstaw tutaj

3. LVBET

LVBET

 

🎁Bonus - do 2020 zł

✅Załóż konto z kodem - 20BEST

Obstaw tutaj
 

4.Fortunanajlepsi bukmacherzy to Fortuna

 

🎁Bonus - do 630 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

OBSTAW TUTAJ

5.Betfannajlepsi bukmacherzy online BETFAN

🎁Bonus - do 300 zł złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

Obstaw tutaj

6.STSSTS

🎁Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX

OBSTAW TUTAJ

Jak wybrać najlepszego bukmachera na zakłady na Roland Garros 2023?

Warto wiedzieć jak wybrać najlepsze na Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie. W obecnych czasach operatorzy konkurują naprawdę na drobne szczegóły, a jak wiadomo, diabeł tkwi właśnie w nich. Oto osiem punktów, pod kątem których możesz porównać poszczególnych bukmacherów na zakłady na Roland Garros 2023.

Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie
Icon Sport

Bonusy powitalne na Roland Garros 2023

Każdy operator posiada swoje bonusy na start. Warto preferować tego, który oferuje bonus bez depozytu, a więc freebet. W dalszej kolejności zwracaj uwagę na zakłady ubezpieczone (cashbacki) oraz bonusy od doładowania (np. 100%). Co istotne, nie kieruj się wyłącznie suchą kwotą bonusu, albowiem nie zawsze w zakładach bukmacherskich 2 + 2 równa się 4. Przytoczony już wcześniej diabeł tkwi w warunkach obrotu, a więc przykładowo jeden bukmacher może zaoferować 200 zł bonusu na łatwych zasadach, a drugi pięciokrotnie wyższą premię, ale nikt nie będzie w stanie podołać warunkom obrotu. Owszem, nie jest to regułą, ale zawsze, oprócz samych kwot bonusów, warto też weryfikować istotne warunki oferty powitalnej, takie jak wspomniany warunek obrotu.

Oferta zakładów bukmacherskich

Owszem, warto zacząć od bonusów, które zawsze zwiększają kapitał na grę, ale żeby mieć co obstawiać, to bukmacher musi zaoferować solidną ofertę na Roland Garros 2023. Zakłady bukmacherskie posiadają w ofercie wszystkie mecze, zarówno w wydaniu pre-match, jak i live, a różnice polegają na dostępności rynków bukmacherskich. I tutaj, warto preferować tych operatorów, którzy posiadają więcej rynków na pojedynczy mecz. Dzięki temu będziesz mógł stawiać zakłady bukmacherskie na French Open nie tylko w kontekście zwycięzców meczów, ale też np. na poszczególne gemy, sety, overy i undery oraz inne kombinowane opcje bukmacherskie. Nota bene, szerzej rynkom bukmacherskim na French Open przyglądamy się także w dalszej części naszego poradnika.

Kursy na Roland Garros 2023

Skoro mowa o ofercie zakładów, to warto też porównać przynajmniej pomiędzy kilkoma bukmacherami kursy na Roland Garros 2023. Zakłady bukmacherskie nie będą posiadały wielkich różnic, ale kiedy grasz na wyższych stawkach lub większą ilość kuponów, to różnice w potencjalnych wygranych będą widoczne gołym okiem. Dlatego też warto preferować bukmachera z najwyższymi kursami. W ten sposób będziesz obstawiał po prostu najkorzystniej, jak to jest możliwe.

Limity bukmacherskie

Ten akapit tyczy się graczy, którzy zamierzają stawiać zakłady bukmacherskie na French Open po wyjątkowo wysokich stawkach. Bukmacherzy niekiedy ograniczają limit maksymalnej stawki czy maksymalnej wygranej z pojedynczego kuponu. Zazwyczaj w drugim przypadku kwoty idą w setki tysięcy złotych, a zatem warto to mieć na uwadze z reguły wyłącznie przy wyjątkowo wysokich stawkach. Choć większy limit może też przydać się przy graniu długich taśm, nawet za symboliczną kwotę kilku czy kilkunastu złotych.

Metody płatności

Chcąc stawiać na Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie warto zadbać o bukmachera z wygodnymi dla siebie opcjami płatniczymi. Każdy legalny operator pozwala na doładowanie konta BLIK, przelewem błyskawicznym oraz kartą płatniczą. Musisz jednak wiedzieć, że tylko wybrani zezwalają na Skrill, Neteller, PayPal oraz Paysafecard. Jeżeli jesteś zainteresowany właśnie takimi formami depozytu, to wybierz bukmachera, gwarantującego taką możliwość. Jednak metody płatności tyczą się nie tylko wpłat, ale też wypłat. Zweryfikuj zatem, w jaki sposób bukmacher wypłaca wygrane, jaka jest maksymalna kwota jednorazowej wypłaty oraz ile trwa przetwarzanie transakcji. Niemal każdy typer sądzi tak samo, a mianowicie im szybciej otrzymasz swoją wygraną, tym lepiej.

Bonusy dla zarejestrowanych graczy

Na samym początku przygody z bukmacherem otrzymasz bonusy na start, które będziesz mógł wykorzystać na French Open zakłady. Jednak kiedy wyczerpiesz ofertę powitalną, część operatorów pozwala skorzystać z tzw. bonusów dla zarejestrowanych graczy. Najczęściej są to bonusy reload (extra środki na grę), zakłady ubezpiecznego (cashbacki), bonusy akumulowane (podwyższenie wygranej na kuponie) czy boost (wyższe kursy bukmacherskie). Warto zatem zweryfikować jakie bonusy przygotowali poszczególni bukmacherzy na zakłady na Roland Garros 2023. Zakłady bukmacherskie lubią zaskakiwać i mieszkać swoimi ofertami promocyjnymi. Warto trzymać rękę na pulsie.

Aplikacja mobilna

Kiedy chcesz stawiać zaklady bukmacherskie na French Open z telefonu komórkowego, warto wybrać bukmachera, który posiada aplikację mobilną. W ten sposób możesz obstawiać nie tylko szybciej, ale i wygodniej. Aplikacje bukmacherskie często powiązane są także z dedykowanymi bonusami mobilnymi.

Transmisje Roland Garros 2023

To jeszcze nie wszystko, co trzeba wiedzieć, chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie Roland Garros 2023. Wybrani bukmacherzy posiadają także darmowe transmisje online meczów. W tym gronie można wymienić Superbet, STS, Fortunę oraz Betclic. Jeżeli jesteś zainteresowany darmowym oglądaniem meczów French Open bezpośrednio na stronie bukmachera, wybierz właśnie jednego z nich.

Zakłady na Roland Garros 2023
Icon Sport

Jak obstawiać Roland Garros 2023? Zakłady bukmacherskie

Sprawa wygląda prosto, chcąc stawiać na Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie, należy rozpocząć od wyboru odpowiedniego dla siebie bukmachera. Jak to zrobić, opisaliśmy już powyżej. W dalszej kolejności trzeba dokonać analizy meczów i znaleźć odpowiednie zakłady. Warto sugerować się takimi czynnikami, jak ostatnia forma, doniesienia zdrowotne, bezpośrednie mecze, ale też wyciągać własne wnioski na podstawie dostępnych statystyk. Pamiętaj, że lepiej postawić mniej przemyślanych zakładów, niż multum na hurra, a nóż się uda. Drugie podejście jest błędne i prowadzi najczęściej do przegranej.

Rodzaje zakładów bukmacherskich na Roland Garros 2023

Poznałeś najlepsze na Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie, wiesz jak obstawiać Roland Garros 2023, a czy wiesz jakie są rynki na ten turniej? Najpopularniejsze i naszym zdaniem także, warte rozważenia rynki bukmacherskie przedstawiliśmy poniżej.

Zwycięzca Roland Garros 2023

Jednym z najpopularniejszych zakładów na French Open jest obstawianie końcówego triumfatora, zarówno w rywalizacji kobiet, jak i mężczyzn. Zakłady na zwycięzcę Roland Garros 2023 dostępne były już na początku sezonu i będą dostępne także po każdej kolejnej rundzie wielkoszlemowego turnieju. Towarzyszy im duża zmiana nazwisk i kursów, bowiem analitycy bukmacherscy na bieżąco sprawdzają, co dzieje się na kortach i którzy gracze potwierdzają wysoką formę, a dyspozycja których jest poniżej wcześniejszych oczekiwań. Takie zakłady na Roland Garros 2023 są stosunkowo proste. Wybierasz tenisistkę bądź tenisistę i obstawiasz, że wygra turniej. Nie ma tutaj innych zmiennych czy zależności.

Zwycięzca meczu

Kolejne bardzo popularne zakłady bukmacherskie Roland Garros 2023. Obstawianie dotyczy konkretnych meczów i polega na wskazaniu zwycięzcy. Nie liczy się, jak długo potrwa mecz, jakie będą po drodze statystyki, wyniki poszczególnych gemów i setów. Znaczenie ma tylko i wyłącznie wynik końcowy. Warto jednak zwrócić uwagę, jak bukmacherzy rozliczają takie sytuacje, jak walkower czy krecz. Stosowną informacje znajdziesz w ich regulaminach. Niekiedy może kończyć się to zwrotem stawki, a niekiedy rozliczeniem zakładu jako wygrany/przegrany, w zależności na którą stronę rywalizacji postawiłeś zakłady.

Zwycięzca wybranego seta

Nieco inaczej wygląda sprawa, jeżeli chodzi o Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie na zwycięzcę seta. Tutaj chodzi o konkretną partię. Na przykład pierwszy lub drugi set i tylko jej wynik rozliczany jest w ramach zakładu. Nie liczy się końcowy wynik meczu ani pozostałe inne okoliczności.

Handicap

Jeszcze większe zainteresowanie mogą budzić zakłady na Roland Garros 2023 z handicapem. To sytuacja, w której bukmacher jeszcze przed rozpoczęciem meczu może odjąć bądź dodać jednemu z graczy sety czy gemy. Na przykład możesz postawić, że Djoković wygra z Hurkaczem nawet, jeżeli odejmie się Serbowi 5.5 gema lub 1.5 seta. W takim przypadku, żeby na kuponie zaistniało zwycięstwo Djokovicia, musi on wygrać minimum 6 gemami lub na drugim przykładzie różnicą minimum 2 setów.

Dokładna liczba setów

Są też nieco trudniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich na French Open. Jednym z nich jest wskazanie dokładnej liczby setów w wybranym meczu. Nie chodzi tutaj o określenie zwycięzcy, gdyż on nie ma najmniejszego znaczenia. Po prostu należy wskazać w ilu setach zakończy się mecz. Przykładowo w czterech. Nie ma tutaj nawet mininalnego marginesu błędu, a fakt, że trzeba się wstrzelić w dokładną liczbę pokazują też nieco wyższe kursy na Roland Garros 2023, aniżeli w przypadku innych zakładów bukmacherskich,

Poniżej/powyżej setów

Zakładami bukmacherskimi dotyczącymi setów są też poniżej/powyżej bądź, jak ktoś woli, under/over. W tym przypadku gracz typuje poniżej bądź powyżej linii proponowanej przez bukmachera, a więc na przykład, że meczu będzie powyżej 3.5 seta. Jeżeli będą 3 sety, gracz przegrywa, a jeżeli będą minimum 4 sety, wygrywa swoje zakłady na Roland Garros 2023.

Poniżej/powyżej gemów

Identyczna sytuacja dotyczy zakładów na poniżej/powyżej gemów. Tutaj jedną z popularnych linii jest 30.5 gema. Kursy na French Open bywają różne, a wszystko jest zależne naturalnie od tego, jak bardzo ryzykowną linię gemów zagrasz.

Poniżej/powyżej asów

Niewątpliwie ciekawym rodzajem zakładów bukmacherskich na French Open są te na asy serwisowe. Od razu dodajmy, że nie wszyscy bukmacherzy posiadają takie kursy na Roland Garros 2023. Obstawianie w ten sposób możliwe jest wyłącznie w wybranych serwisach i działa podobnie, jak w przypadku betowania na undery i overy setowe oraz gemowe.

Zakłady na zawodnika

Na sam koniec warto wspomnieć o kolejnych specyficznych zakładach na Roland Garros 2023. Zakłady bukmacherskie na konkretnego zawodnika pozwalają typować, jak daleko on zajdzie w turnieju. Na przykład Iga Świątek osiągnie minimum półfinał. Hubert Hurkacz osiągnie minimum ćwierćfinał i tak dalej.

Czy opłaca się stawiać zakłady na Roland Garros 2023?

Wiele oczywiście zależy od tego, czy uda Ci się wygrać. Na Roland Garros 2023 zakłady bukmacherskie to na pewno dodatkowy katalizator emocji, związany z tym wielkim tenisowym turniejem. To także okazja, żeby lepiej poznać French Open. Zakłady warto jednak zawsze stawiać z głową i przemyślanie. Musisz mieć z tyłu głowy, że możesz przegrać, a nie nastawiać się na łatwy zysk.