SEC Rybnik 2022 – typy, kursy i zakłady na Mistrzostwa Europy żużel

2 lipca obędzie się runda inaugurująca Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu w Rybniku. Jakie są nasze przewidywania przed tymi zawodami? Prezentujemy je w niniejszym tekście.

SEC Rybnik 2022 typy

Typy na SEC Rybnik 2022 – co warto obstawić?

Przedstawiamy SEC Rybnik 2022 typy, które naszym zdaniem jak najbardziej mogą się sprawdzić. Bez wątpienia warto wziąć je pod uwagę i uwzględnić podczas wizyty u bukmachera.

SEC Rybnik 2022. Dudek pokaże moc?

Przewidujemy, że podczas tych zawodów z bardzo dobrej strony zaprezentować może się m.in. Patryk Dudek. Skąd właśnie takie SEC Rybnik 2022 typy? “Duzers” dość dobrze radzi sobie w PGE Ekstralidze, a ostatnio przebudził się też w cyklu Speedway Grand Prix. Kto wie, czy zmagania w TAURON SEC nie będą należeć do niego. Ma na to spore szanse.

Zakładamy również, że jedną z głównych ról podczas zawodów w Rybniku odegrać może Leon Madsen. W przypadku Dudka przeczuwamy miejsce na podium, a jeżeli chodzi o Madsena, to przeczuwamy znalezienie się Duńczyka co najmniej w TOP6. Bez wątpienia warto rzucić okiem na żużel Rybnik SEC kursy dotyczące Madsena, bo jest on zawodnikiem, którego stać na osiąganie wyśmienitych wyników.

Gdzie stawiać na SEC Rybnik 2022 zakłady bukmacherskie?

Nie wiesz, gdzie obstawiać Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu w Rybniku? Podpowiedź powinna stanowić poniższa tabela. Uważnie ją przeanalizuj, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ

Gdzie oglądać Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu SEC Rybnik 2022? Transmisja

Chcesz obejrzeć zmagania w Rybniku, a nie możesz lub nie chcesz wybrać się na stadion? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Dostępna będzie SEC żużel Rybnik transmisja. Znajdziesz ją na TVP Sport, a także w internecie – na sport.tvp.pl. Transmisja online będzie bezpłatna.