Jastrzębski Węgiel – Luk Lublin typy, kursy | 3.01.2022

Przed siatkarzami Luk Lublin nie lada wyzwanie. Wyjazdowy mecz do Jastrzębia-Zdroju zapowiada się na ciężką przeprawę.

Jastrzębski Węgiel – Luk Lublin typy bukmacherskie

Kto wygra mecz Jastrzębski Węgiel – Luk Lublin? Typy naszej redakcji znajdziesz poniżej.

Jastrzębski Węgiel Luk Lublin typy

Lublinianie powalczą na terenie wicelidera?

Choć wszyscy eksperci i bukmacherzy stawiają siatkarzy Jastrzębskiego w roli zdecydowanego faworyta, to my liczymy, że Luk Lublin łatwo broni nie złoży i napsuje nieco krwi wiceliderowi Plus Ligi. Nie jesteśmy jednak hurra optymistami i patrząc obiektywnie, co pokazują nasze na Jastrzębski Węgiel – Luk Lublin typy, należy spodziewać się wygranej jastrzębian 3:0. Właśnie w taki sposób rozstrzygnęli oni swoje ostatnie 7 spotkań (5 w Plus Lidze i 2 w Lidze Mistrzów). Jastrzębski Węgiel jest w gazie i zapewne będzie chciał zbliżyć się w tabeli do liderującej ZAKSY.

Także ostatni bezpośredni mecz Jastrzębski Węgiel – Luk Lublin zakończył się wygraną tych pierwszych, 3:1. Sądzimy, że jastrzębianie na własnej hali rozpoczną ten mecz mocnym akcentem, stąd nasze zakłady na wygraną pierwszego seta, nawet z handicapem -4.5 pkt. Luk Lublin nie wygrał pierwszego seta w żadnym ze swoich czterech ostatnich meczy, a na domiar złego przegrał trzy z ostatnich czterech spotkań. Lublinianom udało się wygrać jedynie z niżej notowaną Gwardią Wrocław w ramach Pucharu Polski. Ostatnie trzy ligowe mecze to trzy porażki i tylko jeden zdobyty set.

Zobacz także typy Skra – Cuprum.

Gdzie oglądać Jastrzębski – Luk Lublin? Transmisja

Mecz na żywo pokaże stacja Polsat Sport. Początek o 20:30. Z Jastrzębski – Luk Lublin transmisja online także na Polsat Box Go.

FAQ

  • Kto jest faworytem?
    Zdecydowanym faworytem są gospodarze.
  • Jaki był wynik ost. bezpośredniej rywalizacji?
    Jastrzębianie wygrali 3:1 (październik 2021).

0 0 votes
Article Rating