Kiedy grają siatkarki z Węgierkami? O której grają polskie siatkarki na Mistrzostwach Europy 2023?

kiedy-polska-wegry
fot. Icon Sport

Kiedy grają siatkarki z Węgierkami? O której grają polskie siatkarki?

Kiedy grają polskie siatkarki na Mistrzostwach Europy 2023? Na kolejną potyczkę po jednostronnym boju ze Słowenkami nie trzeba było czekać zbyt długo. Już w niedzielę 20 sierpnia 2023 roku o godz. 20:00 powinien wybrzmieć pierwszy gwizdek meczu Polska – Węgry. Siatkówka kobiet również może zapewnić solidną dawkę emocji. Nie wierzycie? No to poświęćcie te kilkadziesiąt minut na śledzenie tego meczu. Zapewniamy, że z pewnością nie pożałujecie tej decyzji.

Kiedy grają polskie siatkarki kolejne mecze?

Rozegranie dwóch spotkań grupowych oznacza mniej więcej tyle, że przed Biało-czerwonymi jeszcze trzy bardzo ważne pojedynki. Oto krótka lista zawierająca daty i godziny tych starć:

  • Polska – Serbia (21.08.2023r., godz. 17:00)
  • Belgia – Polska (22.08.2023r., godz. 20:00)
  • Polska – Ukraina (24.08.2023r., godz. 17:00)

Pozytywne zaskoczenie

To że Stefano Lavarini ma “dobrą rękę” do kobiecej reprezentacji Polski wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Inauguracja mistrzostw Europy zaskoczyła jednak chyba nawet największych ekspertów. Biało-czerwone właściwie przez cały okres meczu ze Słowenkami były stroną dominującą. W tym aspekcie podczas pojedynku z Węgierkami zbytnich zmian się raczej nie spodziewamy.

Błyskawiczne 3:0 po raz drugi? Nie widzimy najmniejszych przeciwwskazań. Zapamiętajcie więc dokładnie, kiedy grają siatkarki, bo samo spotkanie może być prawdziwym popisem gry Asi Wołosz i spółki.