Polska – Australia typy na mecz siatkówki, kiedy grają, gdzie transmisja? (Liga Narodów 2022)

Jedna z drużyn typowanych do zwycięstwa w całej Lidze Narodów kontra czerwona latarnia tegorocznych rozgrywek. Czy rezultat takiego pojedynku może w ogóle kogokolwiek zaskoczyć? Polska – Australia typy, zakłady, gdzie oglądać? Serdecznie zapraszamy.

Polska – Australia typy (25.06, Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Mecz siatkówki Polska – Australia może być spotkanie zupełnie bez historii. Znalezienie ciekawych propozycji bukmacherskich było więc dość wymagające. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie podołali postawionemu przed nami zadaniu. Oto Polska – Australia typy:

Mistrz i uczeń

W tekście z propozycjami bukmacherskimi na starcie z Kanadą pisaliśmy, że reprezentację Polski oraz Kanady dzieli olbrzymia różnica klas. Stwierdzenie to zostało idealnie zobrazowane podczas samego meczu. Jeszcze większa dysproporcja pomiędzy umiejętnościami obydwu drużyn występuje jednak przed gwizdkiem rozpoczynającym zmagania z Australią. Podopieczni Nikoli Grbica powinni udowodnić to już w trakcie pierwszej partii sobotniego boju. Uważamy, że wielką sensacją byłoby zdobycie przez ekipę z kraju kangurów więcej niż siedemnastu punktów.

polska australia typy

Szybka godzinka roboty i obmyślanie taktyki na rywalizację z USA. Tak może wyglądać plan Olka Śliwki i jego reprezentacyjnych kolegów na zbliżający się bój z Australijczykami. Zamknięcie tego meczu w krótkich trzech setach jest niemalże pewniakiem. Polska – Australia typy na takie zdarzenie nie są co prawda równoznaczne ze zbyt wysokim kursem, aczkolwiek na podbicie większego kuponu nadają się wręcz jak ulał.

Ostatnie mecze Polska – Australia

Mecz Polska – Australia siatkówka 2022 nie jest rzecz jasna pierwszym bezpośrednim pojedynkiem pomiędzy obiema reprezentacjami. W przeszłości los krzyżował te dwie drużyny wielokrotnie. Jak wygląda najnowsza historia tych batalii? Poniżej podrzucamy Wam krótką ściągawkę:

  • Australia – Polska 0:3
  • Polska – Australia 3:0
  • Polska – Australia 3:1

Kiedy grają siatkarze z Australią?

Starcie Polska – Australia 2022 podczas trwającej odsłony Ligi Narodów zaplanowano na godz. 15:30 w dniu 25 czerwca.

Gdzie transmisja Polska – Australia?

Każdy zainteresowany będzie mógł śledzić poczynania polskich siatkarzy na antenach kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o TVP1, TVP Sport oraz Polsacie Sport.

5 1 vote
Article Rating