Polska – Belgia siatkówka dzisiaj – gdzie oglądać? Transmisja na żywo (22.08.2023)

polska-belgia-gdzie-ogladac
fot. Icon Sport

Dopiero co wystartowały kolejne siatkarskie Mistrzostwa Europy, a już znajdujemy się tuż poza półmetkiem zmagań grupowych. Sprawdźmy garść informacji na temat spotkania Polska – Belgia gdzie oglądać oraz czy będzie dostępna transmisja w TV?

Gdzie oglądać mecz Polska – Belgia dzisiaj na żywo? Transmisja online

Jeśli wyczekując startu meczu Polska – Belgia gdzie oglądać jest pytaniem, które zadajecie sobie zdecydowanie najczęściej, to czujemy się zobowiązani jak najszybciej zaspokoić Waszą ciekawość. Tradycyjnie specjalną relację z pojedynku Polek znajdziecie bowiem na stronie internetowej oraz w aplikacji firmy STS.

Oglądaj tutaj

Bukmacher ten udostępnia taką transmisję zupełnie za darmo. Wystarczy jedynie posiadać aktywne konto gracza. Jak tego dokonać? Należy przez ostatnie 24h zawrzeć kupon za co najmniej 2 PLN. Banalnie proste, prawda?

Polska – Belgia siatkówka dzisiaj – gdzie oglądać na żywo w telewizji? Na którym kanale?

Równie spore grono widzów będzie z pewnością śledziło poczynania Biało-czerwonych w TV. To absolutnie nic nadzwyczajnego. Chyba każdy doskonale wie, jak dużą popularnością cieszy się w naszym kraju siatkówka. Polska – Belgia gdzie oglądać w telewizji? W tym aspekcie nie zaszły absolutnie żadne zmiany. Stosowna transmisja znajdzie się na antenach TVP2 oraz Polsatu Sport. Jej start zaplanowano na godz. 20:00.