Polska – Macedonia Północna typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023)

Dwa mecze i dwie w miarę pewne wygrane. Co będzie dalej. Jakim rezultatem zakończy się pojedynek Polska – Macedonia Północna? Siatkówka na Mistrzostwach Europy to gwarant prawdziwych emocji. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Macedonia Północna typy i kursy (03.09.2023)

Łukasz Kaczmarek to wręcz idealny przykład zawodnika, który będąc niegdyś drugim bądź nawet trzecim wyborem nagle stał się jednym z liderów kadry. Starcie z Holandią było już kolejnym z rzędu, w którym to gracz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle był jednym z naszych najpewniejszych punktów w ataku.

Jeśli zatem z Holandią Kaczmarek ponownie przekroczył próg co najmniej 15 punktów, to dlaczego miałby tego nie dokonać z dużo słabszą Macedonią Północną?

polska-macedonia-polnocna-typy
fot. Icon Sport

Gdy mowa zresztą o samej Macedonii, to zderzenie z naszą kadrą może być dla nich wyjątkowo bolesne. Polacy to nie ekipa pokroju Danii czy Czarnogóry. Jesteśmy co najmniej “level” wyżej. W meczu Polska – Macedonia Północna siatkówka znad Wisły bezsprzecznie zatriumfuje. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

O której mecz Polska – Macedonia Północna na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Powyżej przedstawiliśmy Wam Polska – Macedonia Północna typy. Co natomiast z samą godziną rozpoczęcia meczu? Wedle terminarza Mistrzostw Europy pierwszy gwizdek tej rywalizacji powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 3 września 2023 roku.

Mecz Polska – Macedonia Północna siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Z perspektywy kibica Biało-czerwonych bardzo istotna jest także Polska – Macedonia Północna transmisja na żywo. Można ją śledzić na kilka różnych sposobów. Mowa tu np. o stronie internetowej bądź aplikacji mobilnej STS. Ta opcja dostępna jest jednak wyłącznie dla aktywnych graczy tj. takich, którzy w przeciągu ostatnich 24 godzin zawarli przynajmniej jeden kupon za 2 PLN.

Oglądaj tutaj

Istnieje także możliwość obserwacji poczynań podopiecznych Nikoli Grbica poprzez przekaz na żywo dostępny na antenach stacji TVP1 oraz Polsat Sport. Tak jest już od niepamiętnych czasów i nic się w tej kwestii absolutnie nie zmienia.