Polska – Niemcy siatkówka dzisiaj – gdzie oglądać? Transmisja na żywo (27.08.2023)

polska-niemcy-dzisiaj
fot. Icon Sport

Podopieczne Stefano Lavariniego właśnie rozpoczynają swój udział w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Starciem 1/8 finału będzie rywalizacja Polska – Niemcy. Gdzie oglądać to spotkanie w internecie oraz telewizji? O tym w paru słowach poniżej.

Gdzie oglądać mecz Polska – Niemcy dzisiaj na żywo? Transmisja online

Bukmacherzy z wypiekami na twarzy czekają na największe sportowe imprezy na świecie. Powód jest bardzo prosty. To wtedy liczba zawartych zakładów lawinowo rośnie. Nie inaczej będzie to wyglądało w przypadku mistrzostw Starego Kontynentu.

Oglądaj tutaj

STS przykładowo oferuje swoim klientom relacje live z całych zawodów pod jednym prostym warunkiem. Gracz musi na przestrzeni ostatnich 24 godzin zawrzeć przynajmniej jeden zakład z minimalną stawką 2 PLN. Wydaje się, że to chyba uczciwy układ, prawda?

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w STS, to możecie błyskawicznie to nadrobić. Wystarczy szybka rejestracja poprzez dedykowany przycisk zamieszczony powyżej.

Polska – Niemcy siatkówka dzisiaj – gdzie oglądać na żywo w telewizji? Na którym kanale?

Jako że nadal całkiem spore grono kibiców śledzi mecze reprezentacji Polski przy pomocy innych źródeł niż te internetowe, to z pewnością osoby te zachodzą w tej chwili w głowę oczekując na starcie Polska – Niemcy gdzie oglądać ten pojedynek w telewizji.

W tej kwestii do większych zmian nie doszło, a więc relacja z meczu Biało-czerwonych dostępna będzie na antenach Polsatu Sport oraz TVP Sport. Telewizja Polska posiada prawa wyłącznie do pokazywania meczów Polek, natomiast Polsat relacjonuje cały europejski czempionat. Tylko od Was samych zatem zależy, którą stację ostatecznie wybierzecie.