Polska – Słowenia typy i zapowiedź – 18 września 2021

Polska - Słowenia typy

Biało-czerwoni mkną jak burza w Mistrzostwach Europy w siatkówce. Czas na starcie półfinałowe, w którym rywalami podopiecznych Vitala Heynena będą Słoweńcy. Zobacz nasze prognozy.

Najbardziej trafne na Polska – Słowenia typy

W sobotę 18 września od godziny 17:30 oczy wszystkich kibiców zwrócone będą na katowicki Spodek. Dlatego też, przed meczem Polska – Słowenia typy za darmo odbierzesz poniżej.

Polacy awansują do finału

Biało-czerwoni do Mistrzostw Europy przystępowali z jasnym celem – zdobycie tytułu. Jak na razie, podopieczni Vitala Heynena mkną jak burza. Wygraliśmy wszystkie siedem meczów na turnieju, tracąc łącznie tylko 4 sety. Ostatnie cztery spotkania wygraliśmy do zera. Okazała wygrana w ćwierćfinale z Rosjanami potwierdziła, że Polacy są w znakomitej formie. Ostatni bezpośredni mecz wygraliśmy ze Słoweńcami 3:0 i liczymy na powtórkę z rozrywki. Zwłaszcza, że Słowenia na tym turnieju nie gra tak dobrze, jak Polska. Zanotowała porażkę 0:3 z Włochami i 1:3 z Czechami, którym zrewanżowała się w ćwierćfinale.

Co najmniej 4 sety

Nie wydaje nam się jednak, by Polacy wygrali piąty mecz z rzędu do zera. Kiedyś musi przytrafić się dłuższa chwila słabości i podejrzewamy, że Słoweńcy będą w stanie nam urwać przynajmniej jednego seta. Stąd nasze na mecz Polska – Słowenia typy na co najmniej 4 sety. Potwierdzeniem tego może być fakt, że tylko dwa razy w historii na jedenaście rozegranych meczów rozprawiliśmy się ze Słowenią 3:0.

Powyżej 176.5 punktów w meczu

Skoro 4 sety, to logiczne są też przed meczem Polska – Słowenia zakłady na powyżej 176.5 punktów w całym spotkaniu. Dostrzegliśmy całkiem niezłe kursy na takie zakłady, które można wykorzystać.

Powtórzcie czerwiec i awansujcie do finału!

Tak chciałoby się rzec. W końcu 26 czerwca 2021 roku w Lidze Narodów pokonaliśmy Słowenię 3:0. I nie będziemy źli, jeśli biało-czerwoni wygrają 3:1 czy 3:2. Ważne by wygrać, wejść do wielkiego finału i zagrać o pełną pulę. To byłaby wręcz idealna rehabilitacja po nieudanych dla nas Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Polska – Słowenia bezpośrednie mecze

W sześciu ostatnich bezpośrednich meczach, wygraliśmy ze Słowenią tylko dwa razy. Trzeba więc uważać. Łącznie od 2009 roku rozegraliśmy ze Słoweńcami 11 spotkań. Byliśmy górą 5 razy. Czas więc wyrównać bilans bezpośrednich meczów.

Gdzie transmisja?

Z pewnością ciekawi Cię tez, gdzie zostanie przeprowadzona z meczu Polska – Słowenia transmisja. Przekaz na żywo zapewni TVP1, aplikacja TVP Sport oraz strona internetowa tego nadawcy.

Gdzie obstawiać mecz Polska – Słowenia? Kursy pod lupą

Chcesz postawić na Polska – Słowenia zakłady? STS, Fortuna oraz  Betclic będą najlepszym ku temu wyborem. Porównaj kursy i bonusy, a my w tym miejscu życzymy powodzenia. Z pewnością się przyda.

0 0 vote
Article Rating