Polska – USA typy, kiedy, o której mecz? (Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Sobotnim starciem półfinałowym żyje cała siatkarska Polska. Czy nasze Orły po raz drugi z rzędu zdołają zameldować się w wielkim finale? Polska – USA typy, kiedy, o której mecz? Miłej lektury!

Najlepsze Polska – USA typy bukmacherskie (23.07.2022)

Dla tych zapracowanych mamy nasze najciekawsze Polska – USA typy. Czy tym razem okażą się trafione? O tym przekonamy się już niebawem.

Prawdziwy test

Polska oraz USA rywalizowały już oczywiście pomiędzy sobą podczas zmagań grupowych. Wtedy Biało-czerwoni pokonali swoich rywali zza oceanu w stosunku 3:1. O powtórzenie tego rezultatu w potyczce półfinałowej może być zdecydowanie trudniej. Na tym etapie rywalizacji nie ma już miejsca na choćby najmniejsze błędy, o czym zarówno szkoleniowcy, jak i zawodnicy obu ekipy doskonale wiedzą. Zasadne będą zatem naszym skromnym zdaniem Polska – USA siatkówka typy na całe pięć setów. Mamy tylko nadzieję, że ostatecznie to ręce Polaków będą wędrować ku górze.

polska-usa-typy

Zacięta batalia z Iranem pokazała, że reprezentacja Polski to team z prawdziwego zdarzenia. O końcowym sukcesie nie zadecydowała bowiem dyspozycja wyłącznie jednego zawodnika. Znakomicie spisało się co najmniej kilku siatkarzy. Graczem meczu został wybrany jednak Kamil Semeniuk. Mamy pewne przeczucie, że były gracz ZAKSY może być bardzo wyrazistą postacią także w trakcie potyczki ze Stanami Zjednoczonymi. Czy uda mu się zdobyć aż 17 punktów? Wierzymy, że stanie się to bez najmniejszych problemów.

Polska – USA ostatnie wyniki

Na przestrzeni paru ostatnich lat obie reprezentacje wielokrotnie toczyły pojedynki pomiędzy sobą. Jak przedstawiały się ich rezultaty? Oto krótkie zestawienie:

  • USA – Polska 1:3
  • Polska – USA 3:0
  • USA – Polska 3:1

Kiedy mecz Polska – USA w siatkówkę?

23 lipca 2022 roku godz. 18:00. O tej porze zaplanowano start spotkania Polska – USA. Gdzie grają to jedno z najczęściej zadawanych pytań w odniesieniu do tego starcia. Zmagania finałowe w tegorocznej edycji Ligi Narodów odbywają się więc we Włoszech, a konkretnie w tamtejszej Bolonii.

Gdzie oglądać mecz Polska – USA w Lidze Narodów Siatkarzy?

Transmisję na żywo z tego naprawdę ciekawie zapowiadającego się pojedynku zapowiedziały już m.in. stacje Polsat Sport oraz TVP2.