Polska – Węgry siatkówka dzisiaj – gdzie oglądać? Transmisja na żywo (20.08.2023)

polska-wegry-gdzie-ogladac
fot. Icon Sport

Przed Magdaleną Stysiak i jej reprezentacyjnymi koleżankami drugie spotkanie w ramach Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. W niniejszym tekście znajdziecie garść najważniejszych informacji na temat meczu Polska – Węgry gdzie oglądać, a także czy będzie dostępna transmisja online. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie oglądać mecz Polska – Węgry dzisiaj na żywo? Transmisja online

Nie ma jednej konkretnej odpowiedzi na pytanie Polska – Węgry gdzie oglądać? Powód jest banalnie prosty. Relacje live z tego spotkania można bowiem śledzić w kilku różnych źródłach. Jednym z nich jest STS, który udostępnia stosowną transmisję poprzez swoją stronę internetową oraz aplikację mobilną. Wystarczy status aktywnego gracza. Jeśli wciąż go nie posiadacie, to możecie skorzystać z niniejszego linku rejestracyjnego.

Oglądaj tutaj

Polska – Węgry siatkówka dzisiaj – gdzie oglądać na żywo w telewizji? Na którym kanale?

Jeśli chodzi o transmisję telewizyjną, to tu także niewiele się zmieniło. TVP Sport oraz Polsat Sport to stacje, na których będzie można śledzić poczynania podopiecznych Stefano Lavariniego.

Wiecie już niemalże wszystko na temat starcia Polska – Węgry. Gdzie oglądać tę potyczkę w szczególności. Nie pozostaje zatem nic innego, jak trzymać kciuki za Biało-czerwone. W teorii powinna to być błyskawiczna trzysetowa batalia. Czy tak będzie jednak w rzeczywistości? O tym przekonamy się już niebawem.