Skra – Cuprum Lubin typy i kursy | 04/01/2022

Skra Bełchatów zmierzy się w Cuprum Lubin. Przygotowaliśmy krótką zapowiedź i prognozy bukmacherskie.

Skra – Cuprum Lubin typy za darmo

Nasza redakcja przygotowała dwa interesujące typy na nadchodzący mecz.

Skra Cuprum Lubin typy

Skra przedłuży świetną serię, a może Cuprum sprawi niespodziankę?

Eksperci i bukmacherzy wskazują wyraźnie na Skrę Bełchatów. Bełchatowianie wygrali na własnej hali pięć ostatnich meczy, w tym dwa w ramach Pucharu CEV. Lubinianie przegrali zaś na wyjazdach 8 z 10 ostatnich spotkań w ramach Plus Ligi. To ta statystyka oraz siła obu ekip na papierze jest decydująca we wskazywaniu faworyta meczu. Przychylamy się do opinii większości i proponujemy na mecz Skra – Cuprum Lubin typy na 3:0 dla gospodarzy. Uważamy też, że bełchatowianie wygrają pierwszego seta różnicą co najmniej 4 punktów.

Warto też spojrzeć w historię bezpośrednich meczy Skry z Cuprum. Co ciekawe 2 ostatnie mecze w Bełchatowie wygrali… lubinianie. Był to jednak rok 2020 i 2019, więc trochę czasu minęło. Z kolei w październiku 2021 roku, Skra nie pozostawiła wątpliwości, pokonując Cuprum 3:1 na ich terenie.

Gdzie Skra – Cuprum Lubin transmisja?

Kibice mają powody do zadowolenia. Ten mecz Plus Ligi pokaże Polsat Sport. Początek spotkania Skra Bełchatów – Cuprum Lulin o godzinie 17:30. Jeżeli interesują Cię korzystne na Skra – Cuprum Lulin kursy, zerknij do STS oraz PZBuk.

FAQ

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Skra w październiku 2021 wygrała 3:1.

  • Kto jest faworytem tym razem?

W roli zdecydowanego faworyta stawiani są siatkarze Skry Bełchatów.

0 0 votes
Article Rating