PŚ w Wiśle – typy na konkurs drużynowy | 4.12.2021

Zmagania Pucharu Świata w Wiśle rozpoczniemy od konkursu drużynowego. Czy Polacy na domowym obiekcie wreszcie znajdą zagubioną formę?

Puchar Świata w Wiśle – typy i kursy bukmacherskie

Zerknij na nasze dwa na Puchar Świata w Wiśle typy bukmacherskie.

Niemcy wygrają konkurs drużynowy w Wiśle

Niemcy są uznawani przez bukmacherów za faworytów konkursu drużynowego w Wiśle. Zdaniem zakładów bukmacherskich najgroźniejszymi konkurentami dla naszych zachodnich sąsiadów będą Austriacy  (kurs 3.75), Słoweńcy (kurs 4.50) oraz Norwegowie (kurs 5.50). My jednak stawiamy na zwycięstwo Niemców podczas konkursu drużynowego w Wiśle. W znakomitej formie są Karol Geiger i Markus Eisenbichler, którzy naprzemiennie plasowali się na podium każdego konkursu w tym sezonie, a przed tygodniem w Ruce byli na nim nawet razem. Dobrze w Ruce skakali także Leyhe i Wellinger, którzy zajęli czołowe lokaty.

Polscy skoczkowie okażą się lepsi od Japończyków

Wydaje nam się, że polscy skoczkowie wraz z Kamilem Stochem na czele w końcu muszą odpalić, a konkurs drużynowy przed własną publicznością może być ku temu idealną okazją. Chcielibyśmy, żeby biało-czerwoni włączyli się do walki o konkursowe podium, ale wydaje się, że na ten moment Niemcy, Austriacy, jak i Słoweńcy są poza naszym zasięgiem. Stawiamy inne zakłady na Puchar Świata w Wiśle – typy na bezpośredni pojedynek z Japończykami na korzyść Polaków. Nie ma co ukrywać, skoczkowie z kraju kwitnącej wiśni tracą wiele na nieobecności w Wiśle Ryoyu Kobayashiego. I Polacy powinni tę słabość wykorzystać.

Początek konkursu drużynowego w Wiśle o godzinie o 16:30. Wcześniej odbędzie się seria próbna. Transmisja w TVN i Eurosporcie.

Najciekawsze pytania przed PŚ w Wiśle

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Niemcy, Austriacy oraz Słoweńcy.

  • Czy Ryoyu Kobayashi będzie skakał w Wiśle?

Niestety. Japończyk nie będzie obecny.

0 0 votes
Article Rating