Skoki narciarskie – zakłady, typy i kursy na Puchar Świata

Jesteś fanem sportów zimowych, a skoki wywołują u Ciebie ciarki na plecach? Sprawdź zatem, jak obstawiać skoki narciarskie. Zakłady bukmacherskie bez tajemnic opisujemy w naszym tekście.

Skoki narciarskie – zakłady na Puchar Świata w Wiśle

Czas na skoki narciarskie Wisła. Z tej okazji przygotowaliśmy trzy na najbliższe skoki narciarskie typy bukmacherskie. Jak widzimy konkurs PŚ w Wiśle? Kursy i zakłady na nasze prognozy sprawdzisz poniżej.

a

Skoki narciarskie – kursy na PŚ w Wiśle

Stare przysłowie mówi, iż nadzieja matką głupich, jednak mimo wszystko w głębi serca mamy przeczucie, że konkursy zaliczane do Polish Tour będą dla naszych skoczków tymi przełomowymi.

Ostatnio na największe słowa pochwały zasłużył Kamil Stoch. Nasz wielki mistrz odzyskał chyba radość ze skakania, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by na ojczystej ziemi zameldować się na jednym z miejsc w czołowej dziesiątce podczas konkursu w Wiśle. Kto może w trakcie tych zawodów uplasować się na podium? Stawiamy na Ryoyu Kobayashiego. Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni jest w przysłowiowym gazie i głupio byłoby zmarnować kolejną okazję do zaprezentowania swoich ponadprzeciętnych umiejętności.

Nie ukrywamy, że ze sporym zaciekawieniem będziemy spoglądać również w stronę sobotniego konkursu duetów. Walka o końcowe zwycięstwo rozegra się zapewne pomiędzy Austrią a Niemcami. Co natomiast z Biało-czerwonymi? Trzymamy kciuki, aby udało nam się zająć jedną z lokat w TOP5. Byłby to naprawdę spory sukces.

ODBIERZ BONUS

skoki narciarskie zakłady bukmacherskie

Puchar Świata w skokach narciarskich – zakłady bukmacherskie

Kalendarz Pucharu Świata 2023/24 wygląda znakomicie. Skoki narciarskie zakłady bukmacherskie będą niezwykle bogate w interesujące propozycje. Bukmacherzy są świadomi ogromnej popularności tej dyscypliny sportu w Polsce, dlatego też każda z firm, która nie chce stracić klientów, musi stale udoskonalać swoją ofertę. Beneficjentem tych zmian są właśnie obstawiający.

Gdzie obstawiać skoki narciarskie?

Chcesz wiedzieć, gdzie obstawiać Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/24? Fortuna będzie najlepszym wyborem. Bukmacher ten przygotował na skoki narciarskie zakłady bardzo obszerną ofertę i świetne kursy bukmacherskie. Na tej stronie możesz otrzymać także do 330 złotych bonusów. Kliknij w poniższy przycisk, żeby zapoznać się z ofertą opisywanego bukmachera.

WEJDŹ NA STRONĘ

Jak obstawiać skoki narciarskie?

Oczywiście, żeby postawić zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie, potrzebujesz konta gracza.

 • Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym, dzięki czemu otrzymasz najwyższy bonus na start.
 • Dokonaj depozytu bądź skorzystaj z darmowego zakładu.
 • Sprawdź, czy bukmacher oferuje aktualnie także inne bonusy na skoki.
 • Wybierz interesujący Cię konkurs skoków narciarskich.
 • Porównaj kursy i postaw jeden bądź kilka zakładów.

Puchar Świata w skokach zakłady

Skoki narciarskie – zakłady bukmacherskie na Puchar Świata w skokach 2023/24

Spójrzmy teraz, jakie są dostępne na skoki narciarskie zakłady. Wśród najpopularniejszych wyróżnimy zakłady na zwycięzcę konkursu, a więc np. takie, że Stefan Kraft wygra najbliższy konkurs. Równie popularne są zakłady na top3 czy pojedynki. Sprawdź, o co dokładnie chodzi w tych rodzajach zakładów oraz jakie jeszcze na skoki narciarskie zakłady znajdziesz u legalnych bukmacherów.

Zakłady na zwycięzcę konkursu PŚ w skokach narciarskich

To najbardziej popularne zakłady na skoki narciarskie. Musisz wytypować jednego skoczka, który Twoim zdaniem wygra dany konkurs. Z jednej strony jest to bardzo prosty do postawienia zakład, a z drugiej strony, musisz przecież trafić idealnie, nie mając żadnego marginesu błędu. W zakładach na zwycięzcę dostrzeżesz bardzo mocno zróżnicowane kursy bukmacherskie. Faworyci dają zarobić niewiele, ale jeśli pokusisz się o niespodziankę i wytypowanie nieoczywistego zwycięzcy, możesz pomnożyć stawkę nawet kilku czy kilkunastokrotnie. Dlatego wielu graczy na skoki narciarskie zakłady na zwycięzcę stawia właśnie za “drobne” na niespodzianki. Wówczas można nieźle pomnożyć kapitał.

Obstawianie podium zawodów

Obstawianie skoków narciarskich to nie tylko typy na zwycięzcę, ale też na podium. Możesz postawić na to, że dany zawodnik znajdzie się w czołowej trójce zawodów. Co dają takie zakłady? Przede wszystkim większy margines błędu, ale też nieco niższe na skoki narciarskie kursy bukmacherskie. W przypadku faworyta, postawienie na to, że znajdzie się na miejscu od 1 do 3, kursy są bardzo niskie.

Które miejsce?

Równie ciekawym rynkiem jest obstawienie zakresu miejsc, które zajmie dany skoczek. Np. Dawid Kubacki w Planicy uplasuje się na miejscach od 6 do 10 czy Piotr Żyła w Zakopanem na miejscach od 4 do 6.

Pojedynek, czyli H2H

Na Puchar Świata w skokach narciarskich zakłady bukmacherskie to także pojedynki. Zazwyczaj pojedynki kojarzą się kibicom skoków z Turniejem Czterech Skoczni. W przypadku zakładów bukmacherskich wyglądają one nieco inaczej. Chodzi tu o bezpośrednie pojedynki, który ze skoczków będzie wyżej w klasyfikacji końcowej konkursu. Przykładowo Dawid Kubacki zajmie wyższe miejsce od Piotra Żyły. Co dają graczom takie zakłady? Ciekawe kursy, kiedy bukmacherzy decydują się zestawić ze sobą bardzo wyrównanych skoczków, gdzie rozstrzygnięcie wcale nie jest takie oczywiste.

Odległość bliżej/dalej

Dość ciekawym rodzajem zakładów na PŚ w skokach narciarskich jest obstawianie odległości. Bukmacherzy wystawiają nazwiska zawodników i przypisują określoną odległość np. Granerud i 220 metrów w Planicy. Ty, jako gracz, możesz postawić, czy skoczy on bliżej czy dalej.

Czy padnie rekord skoczni?

Ciekawe na skoki narciarskie zakłady bukmacherskie to również typowanie, czy padnie rekord skoczni. Jest to rynek bukmacherski, na którym kursy bywają niekiedy wyjątkowo wysokie. Zwłaszcza, kiedy wysokość belki czy warunki atmosferyczne nie sprzyjają rekordowym skokom.

Będzie prowadził po pierwszej serii i wygra konkurs

Chcąc postawić zakłady na Puchar Świata w skokach narciarskich, można pomyśleć także o zakładach łączonych. Jednym z nich jest postawienie na to, że dany zawodnik wygra pierwszą serię i konkurs lub generalnie postawienie zakładu na to, że dowolny zawodnik, który będzie prowadził po pierwszej serii, zwycięży w konkursie.

jak obstawiać skoki narciarskie

Puchar Świata w skokach narciarskich – zakłady długoterminowe

Skoki narciarskie zakłady to jednak nie tylko obstawianie najbliższych konkursów, ale też typowanie długoterminowe. Możesz więc postawić zakłady na zwycięzcę Pucharu Świata w skokach, triumfatora Turnieju Czterech Skoczni, Mistrza Świata w lotach czy Mistrza Olimpijskiego. I to nawet na długo przed rozpoczęciem zmagań. Wówczas kursy są dużo bardziej atrakcyjne, bowiem bukmacherzy tak do końca nie wiedzą, czego po kim mogą się spodziewać. W skokach narciarskich forma bywa przecież niezwykle ulotna. Jednak i Ty sam, kiedy obstawiasz skoki dużo do przodu, wiele ryzykujesz.

Skoki narciarskie – kursy na zwycięzcę Pucharu Świata 2023/24

Poniżej prezentujemy na Puchar Świata 2023/2024 kursy bukmacherskie dotyczące zwycięzcy Kryształowej Kuli. Wystarczy kliknąć dany kurs, aby przejść na stronę bukmachera i postawić zakład:

 • Stefan Kraft – 1.40
 • Ryoyu Kobayashi – 3.50
 • Andreas Wellinger – 8.00
 • Anze Lanisek – 25.00

FAQ

 • Jak stawiać na skoki narciarskie zakłady bukmacherskie?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem, a następnie zarejestruj się u wybranego bukmachera, wykorzystaj bonusy i ruszaj w Puchar Świata w skokach zakłady.

 • Czy zakłady na skoki narciarskie się opłacają?

I tak i nie. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dobrze potrafisz przewidywać wyniki konkursów czy skoki poszczególnych zawodników. Jeśli dobrze, to jak najbardziej będziesz mógł stwierdzić, że na skoki zakłady się opłacają.

 • Który bukmacher ma najlepsze kursy?

Fortuna, wraz z kodem promocyjnym BETMAX.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Jak stawiać na skoki narciarskie zakłady bukmacherskie?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Zapoznaj się z naszym poradnikiem, a następnie zarejestruj się u wybranego bukmachera, wykorzystaj bonusy i ruszaj w Puchar Świata w skokach zakłady.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Czy zakłady na skoki narciarskie się opłacają?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “I tak i nie. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dobrze potrafisz przewidywać wyniki konkursów czy skoki poszczególnych zawodników. Jeśli dobrze, to jak najbardziej będziesz mógł stwierdzić, że na skoki zakłady się opłacają.”
}
}]
}