Turniej Czterech Skoczni Innsbruck typy, kursy 04/01/2022

żyła zimowe igrzyska olimpijskie

Kryzys formy to mało powiedziane. Kamil Stoch sensacyjnie nie zakwalifikował się do konkursu w Innsbrucku. W pierwszej serii tych zawodów zobaczymy jednak pięciu innych reprezentantów Polski. Czy którykolwiek z nich ma szansę na awans do najlepszej trzydziestki? Turniej Czterech Skoczni Innsbruck typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Andrzej Stękała najlepszym z Polaków

Po skoku na 122,5 m 18. miejsce w poniedziałkowych kwalifikacjach zajął Andrzej Stękała. 26-latek z Zakopanego osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich Biało-czerwonych. 26. był Piotr Żyła, 32. Paweł Wąsek 34. Jakub Wolny oraz 36. Dawid Kubacki.

Lokaty, które udało im się zająć sprawiły, że podczas pierwszej serii wtorkowego konkursu głównego przyjdzie im rywalizować w parach z następującymi zawodnikami:

  • Stękała – Ammann
  • Żyła – Schmid
  • Wąsek – Koudelka
  • Wolny – Tande
  • Kubacki – Zajc

W poprzednim artykule dotyczącym zawodów w GaPa przewidywaliśmy, że awans do drugiej serii zdoła uzyskać dwóch reprezentantów naszego kraju. Ostatecznie w czołowej 30. zameldował się wyłącznie Piotr Żyła. Czy tym razem będzie podobnie? Bardzo możliwe. Tak przynajmniej wskazywałby rozsądek.

turniej czterech skoczni innsbruck

Turniej Czterech Skoczni w Innsbruck typy

Po raz kolejny pragniemy zaznaczyć, iż skoki narciarskie nadal nie zajmują zbyt eksponowanego miejsca w ofertach legalnych polskich bukmacherów. Z tego też względu nasze propozycje bukmacherskie ograniczyliśmy do zaledwie dwóch zakładów. Oba dotyczą zwycięzców w rywalizacji K.O.

W słowacko-austriackim pojedynku Lanisek-Kraft górą będzie naszym zdaniem ten pierwszy (ZWYCIĘZCA: Lanisek – Kraft – Lanisek – 1.60 – forBET – Postaw zakłady – >>>)

Triumfatorem drugiej, dość egzotycznej pary będzie natomiast Bułgar Władimir Zografski (ZWYCIĘZCA: Aigro – Zografski – 1.65 – Fortuna – Postaw zakłady – >>>)

A jakie są Wasze przewidywanie związane z Turniejem Czterech Skoczni w Innsbrucku? Dajcie nam o tym znać w komentarzach pod tym artykułem.

Obstawianie skoków narciarskich – gdzie?

Najciekawsze zakłady możecie znaleźć w ofertach bukmacherów Fortuna

FAQ

  • Gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni?

Turniej Czterech Skoczni podobnie zresztą jak i pozostałe konkursy Pucharu Świata transmitowany jest od tego sezonu na antenach stacji TVN oraz Eurosport

  • Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2022?

Liderem Turnieju Czterech Skoczni 2022 po dwóch dotychczasowych konkursach jest Ryoyu Kobayashi. Mając na uwadze jego aktualną formę, nie przewidujemy, aby ktokolwiek zdołał stanąć mu na drodze w marszu po złotego orła.