Turniej Czterech Skoczni: o której skoki dzisiaj w Garmisch-Partenkirchen? Godzina

wyniki-innsbruck

Po bardzo solidnej dawce emocji w Oberstdorfie pora na kolejną porcję wrażeń, jaką rok rocznie zapewnia nam Turniej Czterech Skoczni. O której konkurs w Garmisch-Partenkirchen? Kiedy i o której transmisja? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w niniejszym tekście.

Kiedy i o której godzinie Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen?

  • Kiedy? 1 stycznia 2023 roku
  • O której? 14:00

Mimo wygranej Halvora Egnera Graneruda przez kilkoma dniami, nadzieje na odniesienie sukcesu w całym 71. TCS przez któregoś z polskich skoczków są nadal bardzo duże. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Zarówno forma Dawida Kubackiego, jak i Piotra Żyły jest bowiem wyjątkowo wysoka.

Do końcowego sukcesu potrzeba ośmiu dobrych skoków. Czego jak czego, ale akurat systematyczności podopiecznym Thomasa Thurnbichlera ciężko raczej odmówić. Każdy scenariusz zmagań w Ga-Pa jest więc jak najbardziej możliwy.

1 stycznia 2023 roku będzie dniem, w którym będą miały miejsce kluczowe skoki Garmisch-Partenkirchen. Godzina 14:00 powinna zapaść w pamięć każdego zainteresowanego. Jak na noworoczny konkurs jest to godzina nieco wczesna, ale zainteresowanie mimo wszystko będzie na pewno olbrzymie. Tak jest właściwie co roku i większych zmian raczej tym razem nie przewidujemy.

Gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen? Transmisja

  • Gdzie oglądać konkurs? TVN, Eurosport
  • Gdzie oglądać kwalifikacje? Eurosport

Po aktywności wśród kibiców widać jasno, jakim zainteresowaniem cieszy się nadal Turniej Czterech Skoczni. O której skoki w Garmisch-Partenkirchen pyta całkiem spora rzesza sympatyków. Tak więc start zmagań na legendarnej Große Olympiaschanze trzeba będzie poczekać aż do 1 stycznia 2023 roku. Początek pierwszej serii zaplanowano na godz. 14:00, a sama relacja z arcyciekawego konkursu będzie dostępna na antenach stacji TVN oraz Eurosport.