Turniej Czterech Skoczni: o której godzinie skoki w Oberstdorfie?

tcs-oberstdorf

Nie ma w całym sezonie drugiej tak prestiżowej imprezy, jak Turniej Czterech Skoczni. O której skoki w Oberstdorfie, a więc pierwszy konkurs tych legendarnych niemiecko-austriackich zmagań? O tym w kilku słowach w niniejszym tekście.

Kiedy i o której godzinie Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie?

  • Kiedy konkurs w Oberstdorfie? 29 grudnia 2022r.
  • O której konkurs w Oberstdorfie? 16:30

Tematem nurtującym sporą część fanów są skoki Oberstdorf. Godzina rozpoczęcia zmagań jest już ustalona stosunkowo dawno, zatem o prawdziwych emocjach będzie można mówić dopiero około 16:30 w dniu 29 grudnia bieżącego roku, kiedy to wystartuje pierwsza seria konkursowa. Namiastkę turniejowej atmosfery odczują jednak także Ci, którzy będą śledzić kwalifikacje. Te powinny rozpocząć się dokładnie 24h wcześniej tj. 28 grudnia również o 16:30.

Imponujące wyniki polskich skoczków, a konkretnie Dawida Kubackiego dają konkretne nadzieje na to, że najnowsza odsłona TCS może okazać się jedną z najlepszych w całej dotychczasowej historii. Oczywiście w wykonaniu Biało-czerwonych. Kto wie, być może ponownie na sam koniec rywalizacji na podium znajdzie się dwóch reprezentantów Polski. Takiego scenariusza nie należy wykluczać w żadnym wypadku.

Gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie? Transmisja

  • Gdzie oglądać konkurs? TVN, Eurosport
  • Gdzie oglądać kwalifikacje? Eurosport

Jak już doskonale wiecie, niebawem startuje Turniej Czterech Skoczni. O której skoki w Oberstdorfie chce więc dowiedzieć się znaczna rzesza kibiców. Wszak jest to przecież w naszym kraju sport niezwykle popularny. Konkursy główne 71. Turnieju Czterech Skoczni będą więc transmitowane na antenach TVN-u. Konkursy, a także wcześniejsze kwalifikacje udostępni natomiast wszystkim zainteresowanym stacja Eurosport.