Turniej Czterech Skoczni: pary KO w Bischofshofen

Puchar Świata w Zakopanem

Przed nami ostateczne rozstrzygnięcia w 71.  Turnieju Czterech Skoczni. Przewaga Halvora Egnera Graneruda jest co prawda spora, jednak teoretycznie wszystko może się jeszcze zdarzyć. Poniżej znajdziecie wyniki kwalifikacji pary KO w Bischofshofen. Serdecznie zapraszamy.

Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen – pary KO (06.01.2023)

Kwalifikacje do jutrzejszego konkursu głównego były równie emocjonujące, co chociażby zmagania w Garmisch czy też Innsbrucku. Ostatecznie Bischofshofen pary KO przedstawiają się jednak następująco:

Turniej Czterech Skoczni: z kim Polacy w parach w Bischofshofen?

Poznaliśmy już Turniej Czterech Skoczni pary KO w Bischofshofen, a więc wiemy już doskonale, z kim tym razem przyjdzie zmierzyć się Biało-czerwonym. Co bardzo pozytywne do głównych zawodów rozgrywanych w dniu jutrzejszym awans uzyskała cała szóstka podopiecznych Thomasa Thurnbichlera.

Tym razem nie mamy do czynienia z parami, w których to którykolwiek z reprezentantów naszego kraju byłby niemal z miejsca spisany na straty. No może za wyjątkiem duetu Kubacki – Habdas. Kto jest faworytem do awansu akurat z tej dwójki, to chyba nikogo uświadamiać nie trzeba.

Spośród pozostałej czwórki przed najtrudniejszym zadaniem stanie już tradycyjnie Stefan Hula. Rywalem 36-latka będzie bowiem Japończyk Ryoyu Kobayashi.

Paweł Wąsek, który zakończył kwalifikacje Bischofshofen na lokacie 21. zmierzy się z Janem Hoerlem. Tutaj o udziale w finałowej trzydziestce mogą zadecydować absolutne niuanse.

Jeśli chodzi natomiast o Piotra Żyłę i Kamila Stocha, to ich uczestnictwo w ostatniej serii konkursowej 71. Turnieju Czterech Skoczni powinno być w zasadzie tylko formalnością. Nie wydaje się bowiem, aby kolejno Domen Prevc i Clemens Leitner sprawili im jakiekolwiek problemy.

Kiedy i o której godzinie Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen?

  • Kiedy? 6 stycznia 2023 roku
  • O której? 16:30

Emocje przed zmaganiami w Bischofshofen sięgają już właściwie zenitu. Absolutnie żaden kibic skoków narciarskich nie może przegapić tego konkursu. Warto więc pamiętać, iż jego początek zaplanowano na godz. 16:30 w dniu 6 stycznia bieżącego roku. Transmisja na żywo będzie dostępna na antenach stacji TVN oraz Eurosport.