Turniej Czterech Skoczni: o której dzisiaj skoki w Bischofshofen?

Turniej Czterech Skoczni: o której dzisiaj skoki w Bischofshofen?

Przed nami ostatni akcent na imprezie, którą jest 71. Turniej Czterech Skoczni. O której konkurs w Bischofschofen? Godzina kwalifikacji i konkursu widoczna jest w poniższym tekście.

Kiedy i o której godzinie Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen?

  • Kiedy? 6 stycznia 2023.
  • O której? 16:30.

Ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Bischofschofen już 6 stycznia 2023 roku. Początek zawodów o godzinie 16:30. Dzień wcześniej, a mianowicie 5 stycznia, od godziny 16:30 rozpoczną się kwalifikacje. Liczymy, że Polacy w komplecie awansują do konkursu w Bischofschofen. Przypomnijmy więc, skoki narciarskicie Bischofschofen godzina? Początek konkursu i kwalifikacji równo, dzień po dniu o 16:30.

Wszyscy zadają sobie pytanie, czy Halvor Egner Granerud utrzyma dużą przewagę nad Dawidem Kubackim i zostanie triumfatorem 71. Turnieju Czterech Skoczni? Wygląda na to, że jeżeli nie przydarzy się jakaś totalna katastrofa w wykonaniu Norwega, to tak też się stanie. Niemniej jednak Dawid Kubacki na pewno do końca nie złoży przysłowiowej broni.

Gdzie oglądać Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen? Transmisja

  • Kwalifikacje – Eurosport 1
  • Konkurs – Eurosport 1, TVN, Player

Czwartkowe kwalifikacje do Turnieju Czterech Skoczni w Bischofschofen obejrzysz na antenie Eurosportu 1. Jeżeli zaś chodzi o piątkowy konkurs w Bischofschofen, transmisja dostępna będzie na antenach Eurosport 1, TVN oraz w Playerze. Turniej Czterech Skoczni o której skoki w Oberstdorfie? O godzinie 16:30. Kwalifikacje 5 stycznia, a konkurs 6 stycznia 2023 roku.