Zakłady na skoki narciarskie | Puchar Świata 2021/22

Skoki są zimowym sportem narodowym w Polsce. Odkąd wielkie sukcesy świętował Adam Małysz, polscy kibice nie wyobrażają sobie zimy bez skoków narciarskich. W związku z tym coraz bardziej popularne są także zakłady na skoki narciarskie. Zakłady bukmacherskie co rusz poszerzają swoją ofertę, a jeśli chcesz być na bieżąco, jak obstawiać skoki narciarskie, sprawdź nasz poradnik.

Puchar Świata w skokach 2021/22 – zakłady na skoki narciarskie

Puchar Świata w skokach 2021/22 jest niezwykle bogaty. Wiele emocjonujących konkursów, Turniej Czterech Skoczni czy wreszcie Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich. Nudy nie ma. Ciekawie jest także jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie skoki. Z roku na rok bukmacherzy notują coraz większe zainteresowanie swoimi ofertami, a jeśli chcesz sprawdzić, czy masz dobre typy, zobacz jak obstawiać skoki online. Nie przedłużajmy i zaczynajmy.

Jak obstawiać skoki narciarskie?

Oczywiście, żeby postawić zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie, potrzebujesz konta u jednego z bukmacherów (polecanych operatorów znajdziesz u dołu naszego tekstu).

  • Zarejestruj się u wybranego bukmachera z naszym kodem promocyjnym, dzięki czemu otrzymasz najwyższy bonus na start.
  • Dokonaj depozytu bądź skorzystaj z darmowego zakładu (w zależności od bukmachera).
  • Sprawdź, czy bukmacher oferuje aktualnie także inne bonusy na skoki.
  • Wybierz interesujący Cię konkurs skoków narciarskich.
  • Porównaj kursy i postaw jeden bądź kilka zakładów.

Dostępne zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie

zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie

Spójrzmy teraz, jakie są dostępne zakłady na skoki narciarskie. Wśród najpopularniejszych wyróżnimy zakłady na zwycięzcę konkursu, a więc np. takie, że Kamil Stoch wygra najbliższy konkurs. Równie popularne są zakłady na top3 czy pojedynki. Sprawdź o co dokładnie chodzi w tych rodzajach zakładów oraz jakie jeszcze na skoki narciarskie zakłady znajdziesz u legalnych bukmacherów.

Zakłady na zwycięzcę konkursu

To najbardziej popularne zakłady na skoki narciarskie. Musisz wytypować jednego skoczka, który Twoim zdaniem wygra dany konkurs. Z jednej strony jest to bardzo prosty do postawienia zakład, a z drugiej strony, musisz przecież trafić idealnie, nie mając żadnego marginesu błędu. W zakładach na zwycięzcę dostrzeżesz bardzo mocno zróżnicowane kursy bukmacherskie. Faworyci dają zarobić niewiele, ale jeśli pokusisz się o niespodziankę i wytypowanie nieoczywistego zwycięzcy, możesz pomnożyć stawkę nawet kilku czy kilkunastokrotnie. Dlatego wielu graczy na skoki narciarskie zakłady na zwycięzcę stawia właśnie za “drobne” na niespodzianki. Wówczas można nieźle pomnożyć kapitał.

Obstawianie podium zawodów

Obstawianie skoków narciarskich to nie tylko typy na zwycięzcę, ale też na podium. Możesz postawić na to, że dany zawodnik znajdzie się w czołowej trójce zawodów. Co dają takie zakłady? Przede wszystkim większy margines błędu, ale też nieco niższe kursy bukmacherskie. W przypadku faworyta, postawienie na to, że znajdzie się na miejscu od 1 do 3, kursy są bardzo niskie.

Które miejsce?

Równie ciekawym rynkiem jest obstawienie zakresu miejsc, które zajmie dany skoczek. Np. Kamil Stoch w Planicy uplasuje się na miejscach od 6 do 10 czy Piotr Żyła w Zakopanem na miejscach od 4 do 6.

Pojedynek, czyli H2H

Zakłady na skoki to także pojedynki. Zazwyczaj pojedynki kojarzą się kibicom skoków z Turniejem Czterech Skoczni. W przypadku zakładów bukmacherskich wyglądają one nieco inaczej. Chodzi tu o bezpośrednie pojedynki, który ze skoczków będzie wyżej w klasyfikacji końcowej konkursu. Przykładowo Dawid Kubacki zajmie wyższe miejsce od Piotra Żyły. Co dają graczom takie zakłady? Ciekawe kursy, kiedy bukmacherzy decydują się zestawić ze sobą bardzo wyrównanych skoczków, gdzie rozstrzygnięcie wcale nie jest takie oczywiste.

Odległość bliżej/dalej

Dość ciekawym rodzajem zakładów na skoki jest obstawianie odległości. Bukmacherzy wystawiają nazwiska zawodników i przypisują określoną odległość np. Kamil Stoch i 220 metrów w Planicy. Ty, jako gracz, możesz postawić, czy skoczy on bliżej czy dalej.

Czy padnie rekord skoczni?

Zakłady specjalne na skoki to między innymi typowanie, czy padnie rekord skoczni. Jest to rynek bukmacherski, na którym kursy bywają niekiedy wyjątkowo wysokie. Zwłaszcza, kiedy wysokość belki czy warunki atmosferyczne nie sprzyjają rekordowym skokom.

Będzie prowadził po pierwszej serii i wygra konkurs

Obstawiając Puchar Świata w skokach narciarskich, można pomyśleć także o zakładach łączonych. Jednym z nich jest postawienie na to, że dany zawodnik wygra pierwszą serię i konkurs lub generalnie postawienie zakładu na to, że dowolny zawodnik, który będzie prowadził po pierwszej serii, zwycięży w konkursie.

Zakłady długoterminowe

Skoki narciarskie zakłady to jednak nie tylko obstawianie najbliższych konkursów, ale też typowanie długoterminowe. Możesz więc postawić zakłady na zwycięzcę Pucharu Świata w skokach, triumfatora Turnieju Czterech Skoczni, Mistrza Świata w lotach czy Mistrza Olimpijskiego. I to nawet na długo przed rozpoczęciem zmagań. Wówczas kursy są dużo bardziej atrakcyjne, bowiem bukmacherzy tak do końca nie wiedzą, czego po kim mogą się spodziewać. W skokach narciarskich forma bywa przecież niezwykle ulotna. Jednak i Ty sam, kiedy obstawiasz skoki dużo do przodu, wiele ryzykujesz.

Gdzie obstawiać skoki narciarskie? Bukmacherzy z najlepszą ofertą

skoki narciarskie zakłady bukmacherskie

Gdzie wykorzystać przygotowane już na skoki typy? Sprawdź poniżej, jak prezentują się naszym zdaniem najlepsi bukmacherzy na skoki narciarskie.

STS

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce ma dla Ciebie ciekawe zakłady na skoki narciarskie. Obstawiać możesz wszystkie konkursy a także zakłady długoterminowe. Z kodem promocyjnym STS zgarniesz dodatkowo najwyższe bonusy na start (freebet, cashback, 100%). Zaglądaj do bukmachera także po promocje na skoki.

Fortuna

Bukmacher Fortuna to oficjalny partner Polskiego Związku Narciarskiego. Na skoki oferta zakładów musi być u niego więc wyjątkowa. I jest. Do tego buk ofertuje świetny pakiet bonusów na start: darmowy zakład, bonus depozytowy oraz zakład ubezpieczony. Regułą są też u niego bonusy na skoki. Jeżeli chcesz się zarejestrować, użyj kod promocyjny Fortuna na najwyższe bonusy.

Betclic

Skoro już wiesz, jak obstawiać skoki narciarskie online, to warto wiedzieć, że równie dobrą ofertę, jak wskazani wyżej bukmacherzy ma także Betclic. Naturalnie, możesz wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny i zgarnąć wysoki cashback na start. A później obstawiać, czego dusza zapragnie: zwycięzcę konkursu, Pucharu Świata, pojedynki h2h czy inne zakłady bukmacherskie.

Oprócz tego, że wymienieni wyżej bukmacherzy posiadają ciekawą ofertę zakładów, mają też na skoki narciarskie kursy bukmacherskie, które są korzystne. Przecież doskonale wiesz, że to kursy na skoki decydują, jak wysoka będzie Twoja potencjalna wygrana przy określonej stawce. Np. stawiając za 10 zł po kursie 2.00 możesz wygrać 20 złotych – podatek bukmacherski.

FAQ

  • Jak obstawiać skoki?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem, a następnie zarejestruj się u wybranego bukmachera, wykorzystaj bonusy i ruszaj w zakłady.

  • Czy zakłady na skoki narciarskie się opłacają?

I tak i nie. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dobrze potrafisz przewidywać wyniki konkursów czy skoki poszczególnych zawodników. Jeśli dobrze, to jak najbardziej będziesz mógł stwierdzić, że na skoki zakłady się opłacają.

  • Który bukmacher ma najlepsze kursy?

Najlepsi bukmacherzy na skoki narciarskie znajdują się w naszym tekście. Sprawdź porównanie ofert i kursów.

0 0 votes
Article Rating