Usyk – Joshua gdzie obejrzeć walkę? Jak wykupić transmisję? Czy będzie stream online za darmo? Kiedy, o której godzinie?

Przed nami rewanżowe starcie Usyk – Joshua. Gdzie obejrzeć walkę? O której godzinie początek? Kiedy? Sprawdź wszystkie szczegóły w naszym tekście.

Usyk Joshua gdzie oglądać

Gdzie obejrzeć Usyk – Joshua? Transmisja na DAZN

Wszyscy liczą, że to będzie fantastyczne widowisko. Już pierwsza walka Usyk – Joshua dostarczyła sporo emocji, a teraz kibice twierdzą, że może być jeszcze lepiej. Gdzie oglądać Usyk – Joshua? Transmisja walki wieczoru o trzy pasy kategorii ciężkiej na platformie DAZN.

Jak wykupić walkę Usyk – Joshua? Gdzie oglądać DAZN?

Jak dobrze wiadomo, DAZN nie jest darmowe. To internetowa platforma streamingowa, za której subskrybcję trzeba zapłacić. Obecnie w cenie 39,99 zł uzyskujemy dostęp do miesięcznej subskrybcji i możliwości oglądania w tym czasie wszystkich gal bokserskich i nie tylko. Zatem, żeby obejrzeć Usyk – Joshua trzeba zapłacić 39,99 zł. Jak wykupić dostęp? Sprawdź poniższe kroki.

  • Przejdź na stronę dazn.com
  • Kliknij na “zapisz się już dziś”. Przycisk jest widoczny przy planie cenowym 39,99 zł miesięcznie.
  • Podaj swoje dane, w tym e-mail i hasło, które będą Twoimi danymi do logowania.
  • Wybierz sposób płatności.
  • Możesz zapłacić kartą lub PayPalem.
  • Sfinalizuj transakcję i ciesz się z miesięcznego dostępu do DAZN oraz oglądaj Usyk – Joshua na żywo.

Czy będzie z Usyk – Joshua stream online za darmo?

Zapewne w interencie pojawiają się oferty typu Usyk – Joshua stream za darmo online. Niestety, ale nie będą to legalne źródła i radzimy ich unikać. Raz, że to niezgodne z prawem, a dwa, jakość takich transmisji jest zazwyczaj kiepska. Jeżeli chcesz obejrzeć Usyk – Joshua na żywo, warto poświęcić niespełna 40 złotych, bowiem szykują się olbrzymie emocje.

O której Usyk – Joshua? Godzina

Gala w Arabii Saudyjskiej, której ukoronowaniem będzie walka Usyk – Joshua rozpocznie się 20 sierpnia 2022 roku, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Walka Usyk – Joshua prawdopodobnie o godzinie 23:30.

Jeśli chcesz obstawiać, tutaj znajdziesz nasze typy na walkę Usyka z Joshuą >>>