Khalidov – Adamek o której godzinie walka? (KSW Epic)

Khalidov – Adamek o której godzinie walka? (KSW Epic)

Wszyscy fani mma w Polsce zastanawiają się kiedy walka Khalidov – Adamek. O której godzinie rozpocznie się walka wieczoru na gali KSW Epic w Arenie w Gliwicach? Odpowiedź w poniższym tekście.

O której godzinie walka Khalidov – Adamek? Kiedy początek?

Gala KSW Epic rozpocznie się 24 lutego o godzinie 19:00. Kiedy zatem starcie Khalidov – Adamek? O której godzinie? Według planu organizatorów, walka wieczoru powinna rozpocząć się około godziny 23:30. Oczywiście możliwe są kilkunastu czy kilkudziesięciominutowe opóźnienia, które mogą wynikać z przebiegu poprzednich pojedynków.

KSW Epic PPV

ODBIERZ BONUS

Wiedząc już o której godzinie Khalidov – Adamek. Godzina walki na pewno zainteresuje wszystkich fanów mma, boksu, ale też innych dyscyplin w Polsce. Dawno bowiem nie było tak legendarnego starcia na naszym podwórku, kiedy ikona mma Mamed Khalidov będzie mierzył się z czempionem dwóch kategorii wagowych w boksie, a więc Tomaszem Adamkiem. Według bukmacherów faworytem jest “Góral”, ale eksperci są mocno podzieleni. Zauważają, że Adamek nie walczył ponad pięć lat, a młodszy Khalidov jest w ciągłym sztosie i pozostaje bardzo nieobliczalnym zawodnikiem. Walka odbędzie się jednak na regułach Adamka, a więc w ukochanym przez niego boksie, w dodatku w dużych 10 uncjowych rękawicach. Jedynymi niedogodnościami dla Adamka może być jedynie dystans sześciu rund oraz klatka, która praktycznie do zera ograniczy możliwość klinczowania, jak to miało miejsce w bokserskim narożniku przy linach.

Khalidov - Adamek bonus 400 zł Fortuna

ODBIERZ BONUS