Khalidov – Adamek. Kurs 200.00 na zwycięzcę walki wieczoru

Khalidov – Adamek. Kurs 200.00 na zwycięzcę walki wieczoru

Khalidov czy Adamek? Kto zwycięży w legendarnym starciu dwóch wielkich mistrzów? Kurs 200.00 na zwycięzcę walki proponuje legalny bukmacher Superbet. To bonus dla czytelników naszej strony. 

ODBIERZ BONUS

Kurs 200.00 na zwycięzcę walki Khalidov – Adamek w serwisie Superbet

KSW z okazji swojego jubileuszu zdecydowało się na nową formułę gali – KSW Epic, na której zaprezentowane zostaną różne style walki, a jej ukoronowaniem będzie starcie dwóch legend – mma i boksu, a więc Khalidov – Adamek. Kurs 200.00 na zwycięzcę walki dostępny jest z kodem promocyjnym LUBSUPER.

Żeby skorzystać z kursu 200.00 na zwycięzcę walki Khalidov – Adamek, oprócz rejestracji z kodem LUBSUPER, wymagane jest zaakceptowanie zgód na kontakty marketingowe przez e-mail i telefon oraz wpłata pierwszego depozytu o wartości nie mniejszej niż 50 złotych. Superbet wymaga też postawienia zakładu typu singiel z typem na zwycięzcę walki Khalidov – Adamek. Stawka kuponu to minimum 2 złote.

Jak wygląda wypłata bonusu? Jeżeli Twój zakład na walkę Khalidov – Adamek zostanie rozliczony jako trafiony, czyli poprawnie wytypujesz zwycięzcę, otrzymasz wygraną po kursie z oferty Superbet oraz dodatkowy bonus freebet 300 zł.

Poza tym Superbet ma w swojej ofercie powitalnej dla nowych graczy 3754 złotych w innych bonusach. To cashback do 3500 zł, 100% do 200 zł oraz freebet 34 złotych dostępny wyłącznie za kod promocyjny.