KSW 67 typy, kursy i zakłady | De Fries vs. Stosić

Przed nami kolejna, fantastyczna gala. KSW 67 już 26 lutego 2022 roku. Sprawdź zapowiedź gali, typy, kursy i zakłady bukmacherskie!

KSW 67 – typy i analizy bukmacherskie (26.02.2022)

Żeby zbytnio nie przeciągać, sprawdź trzy darmowe na KSW 67 typy, a w dalszej kolejności przeczytaj ich analizy.

ksw 67 typy

De Fries – Stosić: walka na pełnym dystansie

Naszym zdaniem zwycięzcę walki wieczoru, o pas kategorii ciężkiej wyłonią sędziowie. Owszem, w królewskiej dywizji wagowej o wszystkim może zadecydować nawet pojedynczy cios, ale zarówno Phil De Fries, jak i Darko Stosić są niezwykle doświadczonymi fighterami, znającymi zarówno swoje mocne, jak i słabe strony. De Fries od 2017 roku jest niepokonany w klatce, a w KSW wyrósł na prawdziwą gwiazdę organizacji. Stosić wygrał trzy walki po dołączeniu KSW i niewątpliwie będzie najbardziej wymagającym rywalem De Friesa w dotychczasowej karierze. Serb ma doświadczenie w UFC i mimo, że jego przygoda w najlepszej organizacji świata nie była udana, to nic nie uczy tak bardzo, jak właśnie walki dla UFC.

Grzebyk – Bartosiński: wygrana Grzebyka

Tutaj nasze KSW 67 typy kierujemy na faworyta walki, a więc Andrzeja Grzebyka. Owszem, Bartosiński jest młodszy i wydaje się bardziej dynamiczny, ale według nas, ogromne znaczenie w tej walce będzie miała nieprawdopodobna siła fizyczna i siła ciosu, jaką, jak na tę kategorię wagową dysponuje Andrzej Grzebyk. Bartosiński mając mniejszy zasięg, będzie musiał podchodzić bliżej Grzebyka, skracając dystans. To dla Grzebyka może być wodą na młyn.

Pejić – Śmiełowski: wygrana Śmiełowskiego

Pejić w poprzednim roku pojawił się dwukrotnie w klatce, jednak nie będzie go wspominał najlepiej. Poniósł dwie porażki. Dla Chorwata ta walka może być tą z cyklu, być albo nie być w organizacji KSW. Naszym zdaniem debiutujący w federacji Dawid Śmiełowski obedrze z marzeń Pejicia. “Królik” ma bilans mma 8-0-0 i zapewne będzie zdeterminowany, aby zanotować mocne wejście do Konfrontacji Sztuk Walki. Zwłaszcza, że każdą ze swoich dotychczasowych ośmiu walk kończył przed czasem.

Kto walczy na KSW 67? Karta walk nadchodzącej gali

Znamy już pełną kartę walk gali KSW 67, która odbędzie się 26 lutego 2022 roku w hali Global Expo w Warszawie. W ostatniej chwili, z rozpiski wypadli zakażeni koronawirusem Hasan Meżijew i Lionel Padilla. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie De Fires – Stosić o pas kategorii ciężkiej. Elektryzująco zapowiada się też co-main event, gdzie dysponujący piorunującym uderzeniem Andrzej Grzebyk skrzyżuje umiejętności z niepokonanym Adrianem Bartosińskim. Oto pełna karta walk KSW 67:

 • Phil De Fries vs Darko Stosić
 • Andrzej Grzebyk vs Adrian Bartosiński
 • Ivan Erslan vs Caio Bitencourt
 • Igor Michaliszyn vs Idris Amiżajew
 • Filip Pejić vs Dawid Śmiełowski
 • Adam Soldajew vs Pascal Hintzen
 • Szamil Banukajew vs Zuriko Jojua
 • Borys Borkowski vs Arkadiusz Kaszuba
 • Oskar Szczepaniak vs Yann Liasse

Jak widzisz będzie to ciekawa gala. I choć wielu kibiców nieco kręciło nosami, że brakuje mocnych nazwisk, to czy można tak mówić, kiedy walczą De Fries czy Grzebyk? No właśnie.

Gdzie oglądać KSW 67? Transmisja online

Jak zwykle, będzie dostępny z KSW 67 stream online. Legalnie warszawską galę można oglądać w serwisie Viaplay. Dostęp do gali będą mieć abonamenci Viaplay Total. Miesięczny dostęp do usługi kosztuje 34 zł. Jeśli chcesz oglądać, a jednocześnie obstawiać, wykorzystaj do tego nasze KSW 67 typy.

Który bukmacher oferuje najwyższe na KSW 67 kursy?

Oficjalnym partnerem Konfrontacji Sztuk Walki jest bukmacher Fortuna i to tam, sugerujemy robić na KSW 67 zakłady, wykorzystując nasze typy bukmacherskie. Dla tych, którzy nie mają jeszcze konta, buk przygotował atrakcyjne bonusy powitalne.

Nowa
630 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback - 600 zł
 • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

FAQ

 • Gdzie znajdę najlepsze na KSW 67 typy?

Mamy dla Ciebie trzy darmowe typy bukmacherskie. Znajdziesz je w artykule.

 • O której godzinie zaczyna się KSW 67?

Gala rozpocznie się o 20:00.

 • Gdzie odbędzie się KSW 67?

Miejsce gali to hala Global Expo w Warszawie.

Zobacz też informacje o nadchodzącym KSW 68 – kto walczy, kiedy i gdzie?