Kto wygrał walkę Boxdel – Don Kasjo? Wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Boxdel – Don Kasjo? Wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Boxdel – Don Kasjo? Wynik walki, która był co-main eventem jubileuszowej edycji Fame MMA 20 jest do sprawdzenia w poniższym tekście.

Kto wygrał walkę Boxdel – Don Kasjo? Skrót i przebieg

Wynik walki Boxdel – Don Kasjo? Don Kasjo wygrywa na punkty przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Dość długo trzeba było poczekać na werdykt sędziowski, ale ostatecznie na kartach wskazano zwycięstwo Życińskiego. Trzeba przyznać, że to zasłużona wygrana Don Kasjo. Boxdel miał pojedyncze akcje, potrafił zachwiać rywalem, ale to jednak Don Kasjo wyprowadzał więcej akcji, a nawet i robił to całymi seriami. Boxdel zaprezentował się jednak nieźle. Widać spory progres u włodarza Fame'u.

Boxdel – Don Kasjo wynik walki

Boxdel i Don Kasjo mieli już okazję walczyć przeciwko sobie na gali Fame 12 i wówczas bokserski pojedynek przebiegał pod zdecydowane dyktando Kasjusza Życińskiego, który wręcz ośmieszył Michała Barona. Tym razem panowie spotkali się na zasadach K1 w dużych rękawicach, a Boxdel przeszedł sporo zmian, zmienił się też jego wygląd i umiejętności. Czy wystarczyło to na mającego solidny stójkowy background Życińskiego? Znasz już wynik walki Boxdel – Don Kasjo, a więc czekamy na Twój komentarz czy pojedynek nie zawiódł Twoich oczekiwań. Był to co-main event z udziałem wracającego do Fame'u Kasjusza Życińskiego.