Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (11.02.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (11.02.2024)
fot. Icon Sport

Po wczorajszym wyjątkowo intensywnym dniu skoki narciarskie dzisiaj zapowiadają się na dużo spokojniejsze. Z niniejszego tekstu dowiesz się, jak będzie wyglądał przebieg niedzielnej rywalizacji.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Około 14:00 powinny wystartować dziś skoki narciarskie kiedy to skoczkowie spotkają się na sesji kwalifikacyjnej. Na 15:15 zaplanowano natomiast rozpoczęcie pierwszej serii konkursowej.

Niedziela, 11.02.2024

14:00 – Kwalifikacje

15:15 – Konkurs indywidualny

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Superbet od pewnego czasu mocno postawił na skoki narciarskie. Zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej można zatem śledzić transmisje na żywo ze wszystkich konkursów zaliczanych do cyklu Pucharu Świata. Wymagane jest jedynie posiadanie stałego konta gracza. Nie ma konieczności składania depozytu, ani też zawierania choćby jednego zakładu.

OGLĄDAJ TUTAJ

Czy w TV też można znaleźć skoki narciarskie? Gdzie oglądać Stocha i spółkę? W tej kwestii od paru lat nie zmienia się absolutnie nic. Zainteresowani znajdą stosowne relacje na kanałach należących do grupy Discovery tj. TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Step by step

Jeśli choć trochę orientujesz się w tematyce piłkarskiej, to znasz zapewne kultowy wywiad Leo Beenhakkera sprzed kilkunastu lat, w którym to legendarny trener określił proces wprowadzania holenderskiej myśli szkoleniowej do polskich realiów dobrze znanym powiedzeniem “step by step”.

Zdaje się, że małymi kroczkami po swój życiowy rezultat w PŚ zmierza aktualnie Aleksander Zniszczoł. Doświadczony skoczek po wielu latach pobytu w cieniu reprezentacyjnych kolegów wreszcie wyszedł na przysłowiowe czoło polskiej kadry i ani myśli się stamtąd ruszać.

Po dwóch ósmych miejscach w Willingen cieszynianin wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie w karierze sprzed paru lat, kończąc sobotni konkurs na MacKenzie Intervale na szóstej lokacie. Coś czuję, że skoki narciarskie dzisiaj upłynął pod znakiem jego kolejnego sporego sukcesu. W jak dużych rozmiarach? Czas pokaże.