Łukasz Tuszol Tuszyński kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Łukasz Tuszol Tuszyński kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Przed nami Fame MMA 20. Podczas tej gali do akcji wkroczy choćby Łukasz Tuszol Tuszyński. Kim jest Łukasz Tuszol Tuszyński i co warto o nim wiedzieć?

Kim jest Łukasz Tuszol Tuszyński? Wiek, informacje, rodzina i ciekawostki

Łukasz Tuszol Tuszyński kim jest wyjaśnimy za moment. Zanim jednak to uczynimy, warto wyraźnie podkreślić, że w trakcie Fame MMA 20 rywalizować on będzie z bardzo znaną personą. Chodzi o Jakuba Koseckiego, który jest byłym piłkarzem. W przeszłości grał on między innymi w Legii Warszawa i reprezentacji Polski.

Sam Tuszol dla wielu osób jest postacią anonimową. Generalnie jest on streamerem, współtworzy grupę Bungee, do której przynależą też Bandura oraz Dzinold. Tuszol przedstawia się w sieci jako zapalony wędkarz, koneser taniego piwa, fan krzyżówek, ale i popularnego turnieju Telewizji Polskiej “Jeden z dziesięciu”.

Czy wiesz, że galę Fame MMA możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Cashback 200 PLN
  • ⭐ Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
  • ⭐ +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 20/02/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Pod koniec 2023 roku Tuszol został przedstawiony jako nowy zawodnik Fame MMA. Łukasz Tuszol Tuszyński wiek? Tutaj warto podkreślić, że Tuszol urodził się 5 lutego 1992 roku. To oznacza, że ma 31 lat. Nie jest zbyt wysoki – ma nieco ponad 170 cm.

Łukasz Tuszol Tuszyński rodzina to temat, o którym nie wiadomo zbyt wiele. Głośno zaś było o jednej z jego byłych dziewczyn. Wszystko za sprawą tego, że – jak sam przyznał podczas jednego ze streamów – okazała się ona prostytutką. Tuszol dowiedział się o tym całkowicie przypadkowo. Szokująca prawda wyszła na jaw przy okazji wesela jego kuzyna.

Znakiem rozpoznawalnym Tuszola są wąsy. Zawodnik Fame MMA zadbał o to, by były one naprawdę bujne. Tuszyński regularnie podkręca wąsik, by prezentował się jeszcze efektowniej. Trzeba przyznać, że ten element robi duże wrażenie i budzi podziw.