Martyna “Pysia” Zbirańska – kim jest? Wiek, sylwetka, informacje

Martyna “Pysia” Zbirańska to kolejna z nowych gwiazd federacji Prime MMA. Zobacz, dzięki czemu zyskała popularność i jak trafiła do klatki freak fightu.

Martyna Pysia Zbirańska kim jest

Kim jest Martyna “Pysia” Zbirańska z Prime MMA? Sylwetka, informacje

Kim jest? “Pysia”. Nie ma co ukrywać, że jest niezwykle popularna na Instagramie, gdzie jej liczba followersów wynosi obecnie 885 tysięcy i stale rośnie. Nie zdziwimy się więc, jeśli wkróce pęknie jej milion. To bardzo atrakcyjna, blondwłosa kobieta, która nie stroni od wyzywających zdjęć, zdobywających dziesiątki tysięcy polubień.

Martyna “Pysia” Zbirańska kim jest? Karierę rozpoczęła od modelingu, a następnie nagrywała filmiki na nieistniejący już serwis społecznościowy Musically. To właśnie tam zyskała ogromną rozpoznawalność, dzięki czemu, jeszcze bardziej rozwinęła skrzydła na Instagramie.

Ile lat ma Martyna “Pysia” Zbirańska? Jest jedną z najmłodszych uczestniczek Prime MMA, bowiem urodziła się w 2004 roku. Niedawno świętowała pełnoletność. Co wiemy o życiu prywatnym “Pysi”? Urodziła się w Jaworznie, ale od kilku lat mieszka w Warszawie, która daje jej więcej perspektyw.

Czy Martyna “Pysia” Zbirańska ma chłopaka? Tak. I często dodaje z nim materiały wideo czy zdjęcia na Instagramie, wyznając publicznie miłość. Choć nie wiadomo, od kiedy para jest ze sobą, to wyglądają na bardzo szczęśliwych.