UFC 279 gdzie oglądać? Transmisja, stream online za darmo, kiedy i o której początek gali?

W kontekście gali UFC 279, gdzie oglądać jest kluczowym pytaniem dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli zobaczyć gali na Polsacie Sport. Wiemy, gdzie transmisja Chimaev – Diaz, stream online oraz o której godzinie.

Oglądaj tutaj

UFC 279 – gdzie oglądać stream online za darmo i transmisję?

Jeżeli chcesz wiedzieć na temat UFC gdzie oglądać, to będą to trzy miejsca, ale tylko w dwóch zobaczysz walkę Chimaev – Diaz. Zacznijmy jednak od początku.

ufc 279 gdzie oglądać

Przede wszystkim, z całej gali UFC 279 stream online za darmo dostępny będzie u bukmachera Fortuna. Możesz zarejestrować konto i cieszyć się z oglądania gali UFC 279. Transmisja telewizyjna została zaplanowana na antenie Polsatu Sport, ale nadawca zdecydował, że ze względów etycznych nie pokaże walki Chimaev – Diaz. Ma to związek z Czeczenem, który popiera Kadyrowa, a ten z kolei legitymizuje wojnę w Ukrainie. Na Polsacie Sport zobaczysz jedynie kartę główną (bez walki wieczoru), a u buka Fortuna całą galę.

Oglądaj tutaj

Jest jeszcze trzecia opcja, żeby zobaczyć wszystkie walki UFC. Gdzie obejrzeć zatem? Niestety to płatna transmisja i kosztuje 9.99 USD, dostępna na UFC Fight Pass. My zatem polecamy darmowy stream UFC 279 na stronie bukmachera Fortuna.

O której UFC 279? Kiedy początek? Karta wstępna rozpocznie się w nocy (z 10 na 11 września czasu polskiego) o 1:00, a karta główna około 4:00. Czekamy z niecierpliwością!

Walka Chimaev – Diaz zapowiada się naprawdę elektryzująco. Dantejskie sceny na konferencji prasowej, ale nie tylko, bowiem już od dawna awantura wisi w powietrzu. Charakterystyka obu zawodników nakazuje sądzić, że pełnego dystansu się nie doczekamy. Faworytem jest niepokonany jak dotąd Chimaev, ale Diaz wniesie do klatki spore doświadczenie. Co z tego wyniknie? Warto oglądać UFC 279.

Oglądaj tutaj