Fręch – Garcia typy i kursy bukmacherskie (17.01.2024)

Magdalena Fręch odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w turnieju głównym Australian Open. Kolejne zadanie, które czeka na łodziankę w Melbourne, będzie wymagające. Sprawdź Fręch – Garcia typy przed meczem o awans do trzeciej rundy.

Magdalena Fręch – Caroline Garcia typy bukmacherskie (Australian Open 2024)

Reprezentantka Polski ma na koncie minimum jedno zwycięstwo w drabinkach głównych wszystkich turniejów wielkoszlemowych. Najdłużej pracowała na to osiągnięcie w Australian Open. Przełamanie nastąpiło w poprzednim, trzysetowym meczu z Darią Saville. Magdalena Fręch zwyciężyła w pojedynku, w którym została pokonana w pierwszym secie. Następnie odwróciła wynik.

Icon Sport

Następną przeciwniczką Magdaleny Fręch będzie Caroline Garcia z Francji, która jest notowana na 19. miejscu w rankingu WTA. Osiągnięcia Garcii są większe niż łodzianki. Zagrała między innymi w półfinale US Open 2022 i ćwierćfinale Roland Garros 2017. W 2022 roku Francuzka była najlepsza w WTA Finals.

Polka i Francuzka zmierzą się po raz pierwszy w karierach. Nasz typ Fręch – Garcia to zwycięstwo wyżej notowanej w rankingu WTA zawodniczki. Liczymy na interesujące starcie, w którym zostanie rozegranych powyżej 20.5 gema.

Fręch – Garcia kursy bukmacherskie

Caroline Garcia jest faworytką do awansu do trzeciej rundy. Jej zwycięstwo można obstawić po kursie 1,34. Magdalena Fręch postara się o sprawienie niespodzianki, a kurs na jej wygraną to 3,05. Rozstrzygnięcie przynajmniej jednego seta przez Polkę można obstawić po kursie 1,80.

Kiedy gra Fręch z Garcią? O której godzinie?

Kiedy gra Fręch? Do pojedynku Magdaleny Fręch z Caroliną Garcią dojdzie w czwartek. Będzie to trzeci mecz na korcie od godziny 1:00, a więc powinien rozpocząć się około godziny 3:00 w nocy czasu polskiego.

Gdzie oglądać Fręch – Garcia? Transmisja na żywo

Mecz Magdaleny Fręch z Caroliną Garcią w turnieju Australian Open 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Superbet. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisje są dostępne w kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ