Kiedy gra Fręch najbliższy mecz i o której godzinie?

Kiedy gra Fręch najbliższy mecz i o której godzinie?
fot. Icon Sport

Jasne jest kiedy gra Fręch. Polka przystępuje do turnieju rangi WTA Masters w Madrycie. W pierwszej rundzie zagra z kwalifikantką.

Najbliższy mecz: Magdalena Fręch – kwalifikantka, 24 marca o nieznanej jeszcze godzinie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Fręch możesz obejrzeć w zakładach bukmacherskich Superbet po rejestracji konta. To darmowa transmisja online.

Kiedy gra Fręch najbliższy mecz? WTA Madryt 2024

W pierwszej rundzie turnieju WTA w Madrycie Magdalena Fręch będzie musiała stawić czoła kwalifikantce. Jeżeli Polce uda się wygrać, to w drugiej rundzie trafi na Barborę Krejcikovą i wówczas skala trudności diametralnie wzrośnie.

W pierwszej rundzie Magdalena Fręch pokonała niewygodną przeciwniczkę, jaką była Daria Saville, reprezentująca Australię. W drugiej rundzie wielkoszlemowej imprezy w Melbourne Polka sprawiła jeszcze większą niespodziankę, odprawiając z kwitkiem Caroline Garcię. W trzeciej rundzie nasza tenisistka zagrała z Anastasią Zakharovą i oczywiście wygrała. W czwartej rundzie poprzeczka znów wędruje w górę, gdyż Fręch zagra z Coco Gauff, która uważana jest za jedną z głównych faworytek Australian Open 2024.

Magdalena Fręch skutecznie poradziła sobie w kwalifikacjach, choć zapewniła swoim kibicom prawdziwą karuzelę emocji. Polka po pełnym zwrotów akcji meczu, pokonała Hailey Baptiste 6:4, 6:7(4), 6:4 i zagra w drabince głównej w San Diego. O tym, kiedy gra Fręch najbliższy mecz, przekonasz się na wstępie tekstu. Jest on na bieżąco aktualizowany.

Trzymając kciuki za Magdaleną warto przypomnieć, że przed rokiem turniej w San Diego miał świetny final dla Polaków. Wygrała go bowiem Iga Świątek. Czy w tym sezonie jest szansa, żeby było podobnie? Niestety Iga nie zagra, ale kibice będą skupiali swoją uwagę na Magdalenie Fręch oraz Magdzie Linette. Powodzenia!

Kiedy i o której gra Fręch następny mecz? Z kim zagra Polka?

Kiedy gra Magdalena Fręch? Pierwszy mecz Fręch już w poniedziałek 11 września. Nie będzie łatwo, bowiem w pierwszej rundzie w San Diego Polka zagra z Camilą Osorio. To bardzo wymagająca przeciwniczka, ale liczymy, że napędzona sukcesem w kwalifikacjach Fręch da radę.

Przypominamy, że cały turniej, a więc także mecz Magdaleny Fręch można oglądać za darmo w Superbet. Wymagana jest rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ