Fręch – Halep typy oraz kursy i zakłady bukmacherskie

Magdalena Fręch nie miała szczęścia w losowaniu 1. rundy Australian Open. Polka zagra z Simoną Halep.

Magdalena Fręch – Simona Halep typy (18.01.2022)

Nikt nie ukrywa, że faworytką jest Rumunka. Spójrz na nasze przewidywania.

Fręch - Halep typy

Czy Polka jest w stanie dokonać wręcz niemożliwego?

Fręch nie wystartowała w poprzedniej edycji Australian Open, a dwa wcześniejsze występy kończyła na 1. rundzie kwalifikacji. Najlepsze wspomnienia ma do tej pory z 2018 roku, kiedy zagrała w pierwszej rundzie. Niestety, przegrała z Carlą Suárez Navarro. Ciężko będzie poprawić w tym roku to osiągnięcie, bo naprzeciw Polki stanie wymagająca Simona Halep. Rumunka to była liderka światowego rankingu, która w 2018 roku wygrała Roland Garros, a rok później Wimbledon. Ostatnio można rzec, że gra, jak z nut. Simona Halep nie przegrała w tym roku jeszcze żadnego meczu. Wygrała pięć i straciła łącznie tylko jednego seta. Nie można więc się dziwić, że na Fręch – Halep typy kierujemy w stronę 2:0 dla Rumunki i niezbyt długiego meczu (poniżej 20.5 gema).

Simona Halep wygrała styczniowy turniej w Melbourne, w wielkim finale ogrywając 2:0 Kudiermietową. Skrót meczu możesz zobaczyć poniżej. Magdalena Fręch ma w tym sezonie za sobą trzy mecze w Sydney, gdzie w 1/16 finału uległa inne Rumunce, Elenie Gabrieli Ruse.

Fręch – Halep transmisja na żywo

Mecz pokaże być może stacja Eurosport 1 lub Eurosport 2. Pewne jest za to, będzie dostępna z Fręch – Halep transmisja u bukmachera Betclic.

O której mecz Fręch – Halep? Kiedy początek

Mecz zostanie rozegrany w nocy z poniedziałku na wtorek, 18 stycznia 2022 roku na Margaret Court Arena. Sesja rozpocznie się o godziny 1 w nocy czasu polskiego. Kiedy wejdzie na kort Magdalena Fręch? Jako trzecia po zakończeniu meczy Saville – Ptereson oraz Rublev – Mager. Warto śledzić godzinę rozpoczęcia meczu i samo spotkanie, jeśli chcesz sprawdzać czy Twoje na Fręch – Halep typy się sprawdzają.

FAQ

  • Czy grały już ze sobą?

Tak. Magdalena Fręch rozegrała już jeden mecz przeciwko Simonie Halep. W 2020 roku w Pradze przegrała gładko 2:6, 0:6.

  • Kto tym razem jest faworytką?

Zdecydowanie Simona Halep.