Fręch – Jabeur typy, kiedy i o której? Transmisja Indian Wells 2023

Gdzie oglądać mecz Fręch – Jabeur? Typy i kursy bukmacherskie także znajdziesz u nas. Czy Polka będzie w stanie sprawić niespodziankę w meczu drugiej rundy Indian Wells 2023? Zapraszamy do lektury.

Magdalena Fręch – Ons Jabeur typy i kursy (12.03.2023)

Magdalena Fręch można powiedzieć, że nieco tylnymi drzwiami awansowała do Indian Wells 2023. Początkowo Polka próbowała zapewnić sobie miejsce w drabince głównej poprzez dwustopniowe eliminacje. Przegrana w finale okazała się jednak nie skomplikować jej planów, bowiem Fręch awansowała jako szczęśliwa przegrana. Teraz w drugiej rundzie czeka ją bardzo trudne wyzwanie, sprawić niespodziankę przeciwko Ons Jabeur.

Fręch - Jabeur typy

Zacznijmy jednak od tego, że Magdalena Fręch w pierwszej rundzie Indian Wells 2023 pokonała Marynę Zanevską. Mecz trwał trzy sety i blisko dwie i pół godziny. Ons Jabeur odpoczywała jako zawodniczka rozstawiona. Tunezyjka z pewnością chce pokazać się z lepszej strony, niż podczas Australian Open. To turniej w Melbourne, gdzie dotarła do 1/32 finału był jej ostatnim występem. Wcześniej osiągnęła półfinał w Adelajdzie. To będzie ciężka przeprawa dla Magdaleny Fręch. Nasze Fręch – Jabeur typy? Stawiamy na wygraną Tunezyjki, ale uważamy, że Magdalena będzie w stanie jej urwać seta.

Bezpośrednie mecze

Do tej pory nie rozegrano żadnego bezpośredniego meczu Fręch – Jabeur.

Kiedy gra Fręch z Jabeur? O której godzinie?

Mecz Fręch – Jabeur w nocy, z soboty na niedzielę, 12 marca 2023 roku, około godziny 2:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Fręch – Jabeur? Transmisja na żywo

Transmisja z meczu Fręch – Jabeur być może na Canal+ Sport. Mecz będzie można na pewno oglądać w internecie na stronie Betclic. Wymagana jest rejestracja darmowego konta.

Oglądaj tutaj