Hurkacz – Auger-Aliassime typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (29.10.2023)

Hubert Hurkacz stanie przed szansą odniesienia drugiego zwycięstwa turniejowego w październiku. Reprezentant Polski dostał się do finału w imprezie na zadaszonych kortach twardych w Bazylei. Zobacz typy Hurkacz – Auger-Aliassime przed meczem o tytuł.

Hubert Hurkacz – Felix Auger-Aliassime typy i kursy (ATP Bazylea 2023)

Hubert Hurkacz z powodzeniem powrócił w Bazylei do walki w turniejach ATP w Europie po występach w Ameryce Północnej i w Azji. Za Polakiem było między innymi zwycięstwo w mocno obsadzonym turnieju w Szanghaju, dzięki któremu poprawił notowania w rankingu ATP. Pozostał nawet kandydatem do występu w ATP Finals 2023.

W drodze do półfinału w Bazylei reprezentant Polski zwyciężał z Dusanem Lajoviciem, Janem-Lennardem Struffem i Tallonem Griekspoorem. Z Serbem i z Niemcem poradził sobie w dwusetowych meczach. Konfrontacja z Holendrem była zacięta, zgodnie z przewidywaniami, a Hubert Hurkacz odwracał w niej wynik po niepowodzeniu w pierwszym i w drugim secie. Także w trzech partiach Hubert Hurkacz wyeliminował w półfinale Ugo Humberta.

hurkacz-aliassime-typy
Icon Sport

Przeciwnikiem Huberta Hurkacza w finale będzie Felix Auger-Aliassime. Kanadyjczyk w półfinale odniósł zwycięstwo z rozstawionym z numerem pierwszym Holgerem Rune. We wcześniejszych rundach 23-letni tenisista wygrywał z Leandro Riedim, Boticem Van De Zandschulpem oraz Alexandrem Szewczenką. W drodze do finału Felix Auger-Aliassime przegrał tylko jednego seta.

Hubert Hurkacz zmierzy się z Felixem Augerem-Aliassime po raz czwarty w karierze. Jak dotąd Kanadyjczyk dwa razy pokonał przeciwnika, a Polak odniósł jedno zwycięstwo. Na przekór historii spotkań nasz typ Hurkacz – Auger-Aliassime to wygrana reprezentanta Polski, który jest w wysokiej formie. Ponadto stawiamy na rozegranie powyżej 20.5 gema w finale.

Kiedy gra Hurkacz z Augerem-Aliassime? O której godzinie?

Finał z udziałem Huberta Hurkacza rozpocznie się w niedzielę na korcie centralnym w Bazylei. Będzie to drugi mecz dnia po finale debla, który zaplanowano na godzinę 12:00. Rozpoczęcie decydującego meczu w grze pojedynczej zostało wyznaczone nie przed godziną 15:30.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Auger-Aliassime? Transmisja

Mecz Huberta Hurkacza w finale turnieju ATP w Bazylei można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja jest zaplanowana na antenie Polsat Sport News. 

OGLĄDAJ TUTAJ