Hurkacz – Choinski typy i kursy bukmacherskie (04.04.2024)

Hubert Hurkacz poczekał przez kilka dni na pierwszy w sezonie mecz na korcie ziemnym. Dojdzie na niego w Estoril. Zobacz Hurkacz – Choinski typy przed pojedynkiem o awans do ćwierćfinału turnieju w Portugalii.

Hubert Hurkacz – Jan Choinski typy bukmacherskie (ATP Estoril 2024)

Organizatorzy turnieju w Estoril wyznaczyli pierwszy mecz Huberta Hurkacza na czwartek. Tym samym, w razie odnoszenia kolejnych zwycięstw, reprezentant Polski będzie rozgrywać spotkania dzień po dniu aż do niedzielnego finału.

Hubert Hurkacz jest rozstawiony w drabince w Estoril z numerem drugim. W pierwszej rundzie reprezentant Polski miał wolny los. W drugiej rundzie wejdzie do gry, a jego przeciwnikiem będzie Jan Choinski. Brytyjczyk, z polskimi korzeniami, dostał się do turnieju głównego przez kwalifikacje dzięki zwycięstwom z Francisco Rochą i Duarte Vale. Następnie wygrał w trzysetowym meczu z Joao Fonsecą.

Hurkacz - Choinski typy
Icon Sport

Jan Choinski nie jest tenisistą z wielkimi osiągnięciami w dorobku. W rankingu ATP znajduje się na 188. miejscu, często można go oglądać nawet w Challengerach. Raz pokazał się w turnieju głównym wielkoszlemowym. Doszedł nawet do drugiej rundy zeszłorocznego Wimbledonu i akurat w niej przegrał z Hubertem Hurkaczem. Wrocławianin ograł mniej doświadczonego przeciwnika w trzech setach.

Konfrontacja na korcie trawiastym w Londynie była jak dotąd jedyną Huberta Hurkacza z Janem Choinskim. Tym samym w czwartek sprawdzą się po raz pierwszy na mączce. Reprezentant Polski rozpoczyna sezon na kortach ziemnych, a zawodnik z Wielkiej Brytanii grał już wcześniej w Murcii i w Gironie. Nasze Hurkacz – Choinski typy to zwycięstwo rozstawionego Polaka. Spodziewamy się zakończenia meczu w dwóch setach.

Hurkacz – Choinski kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz jest, zgodnie z notowaniami bukmacherskimi, zdecydowanym faworytem meczu. Jego ewentualne odpadnięcie będzie przykrym zaskoczeniem. Wygraną Polaka można obstawiać po kursie 1,13. Z kolei zwycięstwo Brytyjczyka po kursie 6,20. Rozstrzygnięcie spotkania w dwóch setach, przez Huberta Hurkacza, można zagrać po kursie 1,47.

Kiedy gra Hurkacz z Choinskim? O której godzinie?

Tenisiści powalczą o awans do ćwierćfinału w czwartek wczesnym popołudniem. Będzie to pierwszy mecz dnia w Estoril. Tenisiści mają rozpocząć grę o godzinie 13:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Choinski? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Janem Choinskim w turnieju ATP Estoril 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Prawa do pokazywania turniejów ATP w polskiej telewizji ma Polsat. Na oficjalnej stronie nadawcy nie było informacji o planowanej transmisji.

OGLĄDAJ TUTAJ