Hurkacz / Dimitrow – Mektic / Pavic typy na debel ATP Rzym 2022. Kiedy grają, gdzie transmisja?

W swoim premierowym meczu Hubert Hurkacz i Grigor Dimitrow okazali się lepsi w pierwszej rundzie ATP Rzym 2022 od pary Dodig / Krajicek. Tym razem na drodze Polaka i Bułgara stanie debel Mektic / Pavic. Mecz ma ciekawy podtekst.

Typy bukmacherskie na mecz ATP Rzym 2022: Hurkacz / Dimitrow – Mektic / Pavic (11.05.2022)

Zobacz, jak wyglądają nasze prognozy przed meczem 2. rundy.

Czy Hurkacz i Dimitrow sprawią niespodziankę?

Hubert Hurkacz poszukuje kolejnych sukcesów w grze podwójnej. Po bardzo owocnych dwóch turniejach z John Isnerem i tytule w Miami, tym razem Polak przystąpił do rywalizacji u boku Grigora Dimitrowa. Razem z Bułgarem wygrali już w pierwszej rundzie ATP Rzym 2022, pokonując duet Dodig / Krajicek. Tym razem jednak poprzeczka wędruje w górę, bowiem ich rywalami będą Chorwaci, Mektic i Pavic.

hurkacz dimitrow mektic pavic typy atp rzym

Choć ostatnio rywalom Hurkacza i Dimitrowa nie wiedzie się najlepiej, to należy pamiętać, że są oni specjalistami od gry podwójnej, a w przeszłości wygrywali tak wielkie imprezy, jak między innymi ubiegłoroczny Wimbledon. To dlatego para Dimitrow / Hurkacz przystąpi do meczu jako underdodzy. Wierzymy jednak, że będą w stanie pokazać się z dobrej strony i sprawią niespodziankę.

Mecz ten, jak już wspomnieliśmy, ma ciekawy podtekst. Najbliżsi rywale Hurkacza i Dimitrowa w pierwszej rundzie ATP Rzym 2022 pokonali Łukasza Kubota i Edouarda Rogera-Vasselina.

Kiedy gra Hurkacz / Dimitrow z Mekticem i Paviciem?

Mecz drugiej rundy gry podwójnej ATP Rzym 2022 zostanie rozegrany 11 maja 2022 roku. Spotkanie rozpocznie się około godziny 19:00.

Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz / Dimitrow – Mektic / Pavic?

Polsko-bułgarski debel na ATP Rzym 2022 można oglądać w legalnych zakładach bukmacherskich. Polecamy Betclic, który oferuje fanom tenisa i nie tylko, ciekawy bonus na start w kwocie 200 złotych.