Hurkacz – Draper typy i kursy bukmacherskie (09.04.2024)

Polak kontynuuje rywalizację na kortach ziemnych. Po pierwszym w karierze, wygranym turnieju na mączce, Hubert Hurkacz rozpocznie walkę w Monte Carlo. Poznaj Hurkacz – Draper typy przed pojedynkiem o awans do drugiej rundy w Monako.

Hubert Hurkacz – Jack Draper typy bukmacherskie (ATP Monte Carlo 2024)

W poprzednim tygodniu Hubert Hurkacz był najlepszym tenisistą w turnieju na kortach ziemnych w Estoril. W drodze po tytuł Polak eliminował Jana Choinskiego, Pablo Llamasa Ruiza, Cristiana Garina oraz Pedro Martineza. Wygrana w Portugalii była pierwszą w karierze wrocławianina na mączce. Pokazał się w Estoril ze zdecydowanie lepszej strony niż w poprzednim sezonie.

Poprzeczka przed Hubertem Hurkaczem pójdzie w górę. Dość powiedzieć, że w Estoril był rozstawiony z numerem drugim, a w gwiazdorsko obsadzonym turnieju w Monte Carlo jest rozstawiony z numerem 10. Polak chce niezależnie od tego kontynuować passę na kortach ziemnych. We wtorek jego przeciwnikiem będzie Jack Draper z Wielkiej Brytanii.

Hurkacz - Draper typy
Icon Sport

23-letni Brytyjczyk jest notowany na 39. miejscu w rankingu ATP. Całkiem wysoka pozycja w klasyfikacji nie idzie jak dotąd w parze z wielkimi sukcesami turniejowymi. Za nim cztery zwycięstwa na zadaszonych kortach twardych, ale w imprezach rangi Challenger. W wielkim szlemie najlepszym osiągnięciem Jacka Drapera jest czwarta runda zeszłorocznego US Open. W Roland Garros jeszcze nie wygrał meczu w turnieju głównym.

Przed tenisistami czwarte spotkanie. Akurat w ostatnim lepszy był Jack Draper, a doszło do niego we wspomnianym US Open. Wcześniej w dwóch konfrontacjach zwyciężył Hubert Hurkacz. Nasze Hurkacz – Draper typy to zwycięstwo rozpędzonego Polaka. Spodziewamy się niewielu przełamań serwisu przeciwnika i rozegrania powyżej 22.5 gema w meczu.

Hurkacz – Draper kursy bukmacherskie

Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi zanosi się na zacięte starcie. Nieznacznym faworytem meczu jest Hubert Hurkacz, którego zwycięstwo można obstawiać po kursie 1,71. Z kolei wygraną Jacka Drapera po kursie 2,15. Rozegranie powyżej 22.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1,69.

Kiedy gra Hurkacz z Draperem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz przystąpi do rywalizacji w Monte Carlo we wtorek. Mecz rozpocznie się jako drugi od godziny 11:00, ale nie przed godziną 12:30. Polak i Jack Draper wystąpią po zakończeniu pojedynku Sebastiana Kordy z Alejandro Davidovichem Fokiną.

Gdzie oglądać Hurkacz – Draper? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Jackiem Draperem w turnieju ATP Monte Carlo 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Fortuna. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w kanale Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ