Hurkacz – Draper typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (US Open 2023)

Polak ma już za sobą trzymający w napięciu mecz w US Open 2023. Potrafił w nim wrócić z dalekiej podróży i pozostał w drabince. Kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz? Zobacz Hurkacz – Draper typy przed starciem o awans do trzeciej rundy turnieju wielkoszlemowego.

Hubert Hurkacz – Jack Draper typy i kursy (31.08.2023)

Pierwszym przeciwnikiem Huberta Hurkacza w wielkoszlemowym US Open był Marc-Andrea Huesler. Polak zmierzył się ze Szwajcarem w drugim dniu imprezy. Po pozytywnych występach w Toronto i w Cincinnati zwiększyły się oczekiwania wobec gry wrocławianina w Nowym Jorku. Hurkacz był faworytem w meczu z Hueslerem i stanął na wysokości zadania, choć z dużymi problemami. Polak zwyciężył w pięciu setach, będąc gorszym w pierwszej i w drugiej partii.

Hurkacz - Draper typy
Icon Sport

Drugim przeciwnikiem reprezentanta Polski w US Open 2023 będzie Jack Draper. Brytyjczyk jest notowany na 123. miejscu w rankingu ATP. Faworytem meczu będzie rozstawiony w drabince Hubert Hurkacz. Także nasze Hurkacz – Draper typy to zwycięstwo wrocławianina.

Dla Huberta Hurkacza nadchodzący mecz będzie szansą na ustanowienie życiowego wyniku w US Open. Nigdy wcześniej nie odniósł zwycięstwa w drugiej rundzie tego turnieju wielkoszlemowego. W przeszłości wygrał dwa razy z Jackiem Draperem, ale w obu przypadkach Brytyjczyk stawiał na swoim w jednym secie. Historia spotkań podpowiada wytypowanie, że również w nadchodzącej konfrontacji obaj tenisiści wygrają minimum seta.

Kiedy gra Hurkacz z Draperem? O której godzinie?

Kiedy gra Hurkacz następny mecz? Hubert Hurkacz zaprezentuje się ponownie w US Open 2023 po jednym dniu przerwy bez rozgrywania meczu. Będzie to w czwartek. Stawką jego meczu z Jackiem Draperem będzie awans do trzeciej rundy.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Draper? Transmisja

Drugi mecz Huberta Hurkacza w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Mecze będą transmitowane na kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ