Hurkacz – Goffin typy, kiedy grają, o której godzinie mecz, gdzie obejrzeć transmisję 1. rundy ATP Rzym?

Hubert Hurkacz nie ma chwili na odpoczynek. Po zakończonych zmaganiach na ATP w Madrycie, czas na turniej ATP Rzym. Hurkacz w pierwszym meczu zagra z Belgiem, Davidem Goffinem.

Hubert Hurkacz – David Goffin typy, zakłady i kursy bukmacherskie (10.05.2022)

Zerknij na nasze przed meczem Hurkacz – Goffin typy.

Dobrze rozpocząć turniej ATP w Rzymie

Choć trudno w to uwierzyć, to Hubert Hurkacz i David Goffin jeszcze nigdy nie grali przeciwko sobie. Tym bardziej, pierwsze starcie Polaka i Belga zapowiada się niezwykle emocjonująco. Faworytem jest rzecz jasna, klasyifkowany na 14. miejscu rankingu ATP, Hubert Hurkacz. Goffin zajmuje w tym zestawieniu 60. miejsce, ale ma czym postraszyć. Wygrał on bowiem 12 z 15 ostatnich meczy na kortach ziemnych.

hurkacz goffin typy

Obaj rywalizowali na zakończonym, wydawałoby się, że przed momentem turnieju w Madrycie. Hubert Hurkacz odpadł w ćwierćfinale, gdzie musiał uznać wyższość lidera światowego rankingu, Serba Novaka Djokovicia. Goffin zakończył zmagania w stolicy Hiszpanii na 1/8 finału, gdzie został wyeliminowany przez zawodnika gospodarzy, Rafę Nadala. Warto jednak odnotować, że wcześniej Goffin pokonał między innymi dobrze grającego Rosjanina, Karacjewa.

Nie mamy wątpliwości, że zdecydowanym faworytem jest Polak. Stawiamy więc na Hurkacz – Goffin typy na wygraną Hubiego. Hubert znacznie poprawił grę na mączce w stosunku do tego, co prezentował chociażby w 2021 roku. Polak jest też zdeterminowany, żeby wypaść w Rzymie zdecydowanie lepiej niż przed rokiem, kiedy to odpadł w pierwszej rundzie. Nie wyobrażamy sobie innego wyniku, niż wygrana z Goffinem. Hurkacz ma po swojej stronie wszystkie argumenty. Wobec tego stawiamy też na Hurkacz – Goffin typy na 2:0. Belg może napędzić stracha naszemu tenisiście, ale nie wydaje się, by był go w stanie pokonać. Oczywiście, tenis to gra błędów i dyspozycji dnia, więc niczego wykluczyć nie można. Niemniej jednak, każdy inny wynik, niż wygrana Hurkacza będzie przyjęty jako spora niespodzianka.

Kiedy mecz Hurkacz – Goffin? O której godzinie grają?

Mecz Hurkacza z Goffinem zostanie rozegrany 10 maja 2022 roku. Będzie to trzecie spotkanie na korcie, podczas sesji, która rozpocznie się o godzinie 11:00. Co za tym idzie, mecz Hurkacza około godziny 15:00.

Gdzie obejrzeć Hurkacz – Goffin? Transmisja

Transmisja Hurkacz – Goffin na Polsacie Sport oraz w serwisie Polsat Box Go. Dodatkowo, darmowe transmisje online na stronach legalnych bukmacherów: STS, Fortuna oraz Betclic.

Często pojawiające się pytania

  • O której godzinie gra Hurkacz?

Godzina meczu w naszym tekście.

  • Z kim zagra Hurkacz, jeżeli wygra?

Ze zwycięzcą pary Jenson Brooksby – Flavio Cobolli.

  • Kto jest faworytem?

Faworytem meczu Hurkacz – Goffin jest Polak.

5 1 vote
Article Rating