Hurkacz – Gojowczyk typy na półfinał ATP Metz (25.09.2021)

Dimitrov - Hurkacz typy

Faworyzowany Hubert Hurkacz mknie jak burza (choć nie bez błędów) przez francuski turniej. W półfinale na drodze Polaka stanie Niemiec, Peter Gojowczyk.

Zobacz na półfinał Hurkacz – Gojowczyk typy za darmo

Zapoznaj się z naszymi przewidywaniami i przeczytaj ich analizę. Dla pewności sprawdź też, czy przed meczem Hurkacz – Gojowczyk kursy się nie pozmieniały.

Zwycięstwo Hubiego

Po zwycięstwie nad dwukrotnym mistrzem olimpijskim, Andy'm Murray'em, Hubert Hurkacz stanie w szranki z Peterem Gojowczykiem. Stawką jest finał turnieju ATP w Metz. Polak jest faworytem bukmacherów i sądzimy, że potwierdzi to na korcie. Obaj tenisiści spotkali się już ze sobą w 2020 roku. Miało to miejsce podczas wielkoszlemowego US Open. Wówczas Hurkacz w trzech setach (6:3, 6:4, 6:4) rozprawił się z Gojowczykiem.

Wygrana 2:0

Stawiamy na Hurkacz – Gojowczyk typy nie tylko, że Polak wygra, ale i, że nie straci seta. W taki sposób Hubi kończył swoje pojedynki z Lucasem Pouille i  Andy'm Murray'em. Co prawda Gojowczyk rozegrał już we Francji pięć meczy (startował od kwalifikacji), ale w aż trzech z nich potrzebował do wygrania trzech setów. Sądzimy jednak, że Hurkacz to za wysoki poziom dla mimo wszystko, dobrze grającego Niemca.

Poniżej 21.5 gema

Idąc konsekwentnie za dwoma poprzednimi typami, spodziewamy się też, że w meczu nie zobaczymy więcej niż 21.5 gema. Hurkacz co prawda potrzebował 22 gemy by rozprawić się z Murrayem, ale sam popełniał wiele błędów. Z Pouille zakończył wszystko w 17 gemach. Jeśli Hubi zagra na swoim optymalnym poziomie, to powinien szybko awansować do finału. Przy okazji warto wspomnieć, że mamy też typy na Świątek – Sakkari.

Czy Niemiec przerwie drogę po finał?

Hurkacz - Gojowczyk typy

Liczymy, że nie i rozstawiony z numerem jeden Hubert Hurkacz po marcowym triumfie w Miami, tym razem awansuje do finału we Francji i dopisze do swojego CV zwycięstwo w ATP Metz.

Czy będzie z meczu Hurkacz – Gojowczyk transmisja?

Tak. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport News. Dodatkowo internetowa transmisja dostępna będzie w zakładach bukmacherskich Betclic i Fortuna.

O której godzinie Hurkacz – Gojowczyk, kiedy mecz?

Mecz Hurkacza z Gojowczykiem będzie pierwszym pojedynkiem dnia. Dlatego też godzina rozpoczęcia jest już pewna i będzie to chwilę po 14:00.

O to pytacie przed meczem Hurkacza z Gojowczykiem

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Wyraźnym faworytem jest Hubert Hurkacz.

  • O której godzinie mecz?

Początek meczu Hurkacz – Gojowczyk o 14:00.

  • Gdzie transmisja?

Polsat Sport News.

  • Czy Hurkacz grał już kiedyś z Gojowczykiem?

Tak. Polak wygrał w trzech setach z Gojowczykiem podczas US Open w 2020 roku.

0 0 vote
Article Rating