Świątek – Sakkari typy na półfinał WTA Ostrawa (25.09.2021)

Świątek – Sakkari typy na półfinał WTA Ostrawa (25.09.2021)

Rozstawiona z numerem 1 na WTA Ostrawa, Iga Świątek idzie jak przysłowiowa burza. Polka w dwóch setach uporała się kolejno z Putincewą i Rybakiną. Czas na półfinał z dobrze jej znaną Marią Sakkari. Czy tenisistka z Raszyna weźmie rewanż za porażkę z Sakkari podczas tegorocznego French Open?

Oto nasze darmowe na mecz Świątek – Sakkari typy

Nasz zespół przygotował trzy prognozy bukmacherskie na półfinałowy mecz turnieju WTA w Ostrawie.

Pamiętaj, żeby przed wysłaniem kuponu, sprawdzić, czy przed Świątek – Sakkari kursy nie uległy zmianie.

Iga Świątek awansuje do finału

Trzymamy kciuki i jednocześnie stawiamy na Świątek – Sakkari typy, że to Polka awansuje do półfinału turnieju w Ostrawie. W końcu to Iga jest rozstawiona z numerem jeden i ma doskonałą okazję do rewanżu za French Open, kiedy Sakkari przerwała Idze świetną serię zwycięstw. W ćwierćfinale Polka w godzinę i 43 minuty uporała się z Rybakiną. Oby z Sakkari weszła na kolejny poziom, co doskonale potrafi.

Świątek wygra dokładnie 2:1

Nie spodziewamy się jednak, że mecz zakończy się w dwóch setach. Owszem Iga wygrała zarówno z Putincewą, jak i Rybakiną 2:0, ale Sakkari na tym turnieju też jest póki co bez straty seta, wygrywając z Ostapenko i Martincovą. I choć statystyka mówi o tym, że w 5 z 6 ostatnich meczów Sakkari na WTA Ostrawa mieliśmy mniej, niż 2.5 gema, to jednak tym razem czas na koniec tej serii. Tak uważamy.

Powyżej 24.5 gema w meczu

Skoro 3 sety, to warto też rozważyć na Świątek – Sakkari typy na powyżej 24.5 gema. Obie tenisistki prezentują na ostrawskiej hali dobrą formę i raczej można być pewnym, że taką ilość gemów zobaczymy.

Czas na wielki rewanż za porażkę na French Open

Świątek - Sakkari

Iga Świątek przegrała poprzedni mecz z Marią Sakkari. Miało to miejsce dokładnie 9 czerwca 2021 roku, kiedy w ćwierćfinale French Open, Polka musiała uznać wyższość rywalki 4:6, 4:6. Czas zatem na rewanż!

Gdzie z Świątek – Sakkari transmisja na żywo?

Wiemy już, że transmisję przeprowadzi Canal+ Family. Prawdopodobnie transmisja online będzie dostępna również na stronach bukmacherów Betclic i Fortuna.

Kiedy mecz Świątek – Sakkari, o której godzinie?

Mecz odbędzie się w sobotę 25.09 i będzie drugim spotkaniem na korcie. Spotkanie Iga Świątek – Maria Sakkari rozpocznie się nie wcześniej, niż o godzinie 14:00. Poza tym warto też spojrzeć na naszą zapowiedź meczu Hurkacz – Gojowczyk na ATP Metz.

Najczęściej pojawiające się pytania

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Nieznacznym faworytem jest Iga Świątek.

  • Jaki był wynik ostatniego meczu obu pań?

Świątek przegrała z Sakkari 4:6, 4:6 podczas French Open.

  • O której mecz Świątek – Sakkari i gdzie transmisja?

Transmisja na Canal+ Family, a godzina rozpoczęcia nie wcześniej, niż o 14:00.