Hurkacz / Isner – Chaczanow / Rublow typy i transmisja meczu gry podwójnej ATP Madryt

Po udanej przygodzie na Miami Open, Hubert Hurkacz i John Isner rywalizują na ATP Madryt 2022. Polsko-amerykański debel przebrnął przez pierwszą rundę, a więc czas na kolejny pojedynek.

Ten mecz za nami. Hurkacz i Isner wygrali, sprawdź z kim zagrają w kolejnej rundzie.

Typy na mecz Hurkacz / Isner – Chaczanow / Rublow (03.05.2022)

Sprawdź nasze typy na mecz drugiej rundy Mutua Madrid Open 2022.

Czy Hurkacz i Isner znów zadziwią tenisowy świat?

Polsko-amerykański turniej przystępuje do kolejnego turnieju bez rozstawienia. Czy podobnie, jak podczas Miami Open, będziemy zachwycać się grą Hurkacza i Isnera? Kto wie. Pierwszy mecz pokazał, że Polak i Amerykanin znów rozumieją się, jak starzy dobrzy przyjaciele.

Po trzech krótkich epizodach i dwóch latach przerwy. Hubert Hurkacz i John Isner znów postanowili razem zagrać. I był to strzał w dziesiątkę. Polak i Amerykanin wygrali pięć meczy na Miami Open, zdobywając tytuł. ATP Madryt rozpoczęli do zwycięstwa nad silnym duetem Behar / Escobar z Ameryki Południowej. Debel ten wygrał dobrze obsadzony turniej w Belgardzie, ale Hurkaczowi i Isnerowi nie dali rady, co jest dobrym prognostykiem dla Polaka i Amerykanina na kolejną rundę.

hurkacz isner chaczanow rublow typy

W niej Hurkacz / Isner zagrają z parą Chacznow / Rublow. Rosjanie grają wspólnie już od wielu sezonów, ale ostatnie triumfy świętowali dość dawno temu, bowiem w 2019 roku. Od tego czasu, w ich grze wyraźnie coś się nie układa. Mamy nadzieję, że Hurkacz i Isner znów będą górą. Stawiamy typy na ich wygraną, mając na uwadze aktualną dyspozycję Polaka i Amerykanina.

Gdzie Hurkacz / Isner – Chaczanow / Rublow transmisja?

Mecz będzie można oglądać na sportowych kanałach Polsatu oraz w serwisie Polsat Box Go. Kiedy początek, o której godzinie? Hurkacz i Isner pojawią się na korcie 3 maja 2022 roku. Godzina rozpoczęcia jest jeszcze nieznana, ale będą to godziny popołudniowe bądź wieczorne.